چشم سوم تماشاگران جام جهانی 2022

ممکن است رویدادهایی در سمت دیگر زمین اتفاق افتاده باشد در حالی که شما روی آن طرف زمین تمرکز کرده اید یا ممکن است تبلیغات مهم و آنچه را که روی صفحه استادیوم نشان داده می شود از دست بدهید. برای حل این مشکل، اپلیکیشن واقعیت افزوده جدیدی برای شرکت کنندگان در جام جهانی ساخته شده است که همه چیز را تغییر می دهد. برای کسانی که مسابقات جام جهانی 2022 قطر را شخصا و در استادیوم ها تماشا می کنند، برنامه FIFA+ پوشش آماری واقعیت افزوده زنده، زوایای مختلف دوربین، پخش مجدد VAR در تلویزیون و ویژگی های مختلف دیگر را ارائه می دهد. بنابراین کسانی که موقعیت مناسبی برای داشتن دید کامل از زمین بازی ندارند، می توانند از این اپلیکیشن بیشتر از کسانی که کنترل کامل زمین را در اختیار دارند، بهره ببرند. به نظر می رسد طرفداران کشورهای مختلف حاضر در استادیوم ها به خوبی تحت تاثیر این اپلیکیشن واقعیت افزوده جدید فیفا قرار گرفته اند که می تواند بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و iOS اجرا شود.

عملکرد برنامه
بیننده می تواند با نگه داشتن دوربین تلفن همراه خود به سمت زمین، آمار فردی و سرعت حرکت بازیکنان را مشاهده کند. البته باید بدانند که این اپلیکیشن فقط از استادیوم کار می کند و مثلا اگر از خانه از تلویزیون بازی را تماشا کنند، این اپلیکیشن کار نمی کند.
یکی از طرفداران با استفاده از این برنامه، 2 ویدیو را در TikTok در جریان بازی ایالات متحده و ایران در 30 نوامبر منتشر کرد که فناوری پیشرفته برنامه FIFA+ را به نمایش می گذارد. در ویدئوی ارسال شده، این کاربر گوشی هوشمند خود را در زمین بازی نگه می دارد که حالت اسکن اپلیکیشن را برای شناسایی بازیکنان فعال می کند و حالت تشخیص میدان شروع به کار می کند. با کلیک بر روی هر بازیکنی، نام، تیم و آمار کلیدی، از جمله سرعت دویدن در زمان واقعی آنها نمایش داده می شود. کاربر مدام روی تصویر بازیکنان مختلف کلیک می کند و تمام اطلاعات آنها به طور همزمان ظاهر می شود. سرعت نمایش داده شده برای هر بازیکن نشان می دهد که هوش مصنوعی برنامه برای حرکت انسان به خوبی تنظیم شده است و تضمین می کند که فناوری بدون تاخیر کار می کند. همچنین شناسایی سریع بازیکنان برای این برنامه دشوار نیست، حتی از نقاط کوری که طرفداران ممکن است قادر به شناسایی بازیکنان با چشم غیر مسلح نباشند.

  جهان و گیم‌پلی بازی STAR WARS Jedi: Survivor را در تریلر جدید به نمایش بگذارید

یک نقشه حرارتی بکشید
به گفته US Sun، این برنامه می‌تواند چندین نوع نقشه حرارتی را پوشش دهد (نقشه حرارتی ابزاری برای تجسم داده‌ها است که به تجسم مجموعه داده‌های پیچیده در رنگ‌های مختلف کمک می‌کند و درک آنها را آسان‌تر می‌کند)، مانند درصد مالکیت و نسبت رو به جلو. و مدافعان را در یک منطقه مشخص نشان می دهد. افزودن فناوری بیشتر برای بهبود تجربه استادیوم می‌تواند به پر شدن صندلی‌ها و جذب نسل‌های جوان‌تر برای تماشای بازی‌های زنده کمک کند. تجربه واقعیت افزوده نیز به طور انحصاری برای کسانی که در مکان های خاص هستند در دسترس است. بخشی از این ویدیو پیامی را در اپلیکیشن فیفا نشان می‌دهد که به این شرح است: هنگام شروع مسابقه باید در ورزشگاه باشید. این ویژگی تنها در صورتی در دسترس است که در طول مسابقات جام جهانی قطر در ورزشگاه حضور داشته باشید. نوع داده‌هایی که در برنامه ظاهر می‌شوند بخشی از تلاش گسترده‌تر فیفا برای معرفی رویکردی مبتنی بر تحلیل بیشتر برای اندازه‌گیری کیفیت بازی است.

سعی می کنم سطح فوتبال را بالا ببرم
برای جام جهانی 2022، فیفا 11 معیار جدید را معرفی کرده است که از آنها برای درک بهتر چگونگی تکامل بازی در طول زمان، و همچنین تجزیه و تحلیل گسترده برای درک بهتر آنچه لازم است، برای انتقال از سطح جوانان به سطوح بالا در مردان و زنان استفاده خواهد کرد. فوتبال. آرسن ونگر، رئیس توسعه جهانی فوتبال در فیفا، می‌گوید: «ما می‌خواهیم دیدگاه خود را در مورد استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌ها همراه با نظرات کارشناسان فنی برای ایجاد هوش فوتبالی جدید به اشتراک بگذاریم. این به همه اجازه می دهد تا سطح و کیفیت بازی ها را بهتر درک کنند. هوش پیشرفته فوتبال طرح اولیه ما برای چگونگی تجزیه و تحلیل فوتبال در آینده خواهد بود.
قبل از شروع جام جهانی از فناوری های جدیدی برای بهبود فرمت بازی و عادلانه بودن تصمیمات داوری رونمایی شد. مجموعه تراشه های استفاده شده در توپ در این بازی ها برای جلوگیری از اشتباهات داوری یکی از مهم ترین تغییراتی است که فیفا فاش کرده است.

  تایید انتشار کلاس ها در فصل سوم Battlefield 2042

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید