آپدیت جدید God of War Ragnarok بر بهبود زمان بارگذاری نسخه PS4 تمرکز دارد

استودیو سانتا مونیکا جزئیاتی در مورد به‌روزرسانی جدید God of War Ragnarok منتشر کرده است که علاوه بر اضافه کردن حالت عکاسی، بسیاری از باگ‌ها را برطرف می‌کند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو سانتا مونیکا جزئیاتی از آخرین آپدیت God of War Ragnarok منتشر کرده است. این آپدیت علاوه بر اضافه کردن حالت عکاسی، عمدتاً بر رفع اشکالات، بهبود عملکرد و پایداری و کاهش زمان بارگذاری دشمنان و محیط‌ها در نسخه پلی‌استیشن 4 تمرکز دارد.

این بسته به روز رسانی حالت عکس را به God of War Ragnarok اضافه می کند و تعدادی از ویژگی ها را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. طرفداران این سری بدون شک با این ویژگی ها آشنا هستند. زیرا حالت عکاسی بازی God of War محصول 2018 نیز چنین مواردی را در اختیار آنها قرار داده است. این حالت به گیمرها اجازه می دهد تا با افکت های مختلف از جمله گزینه های میدان دید و فاصله کانونی آزمایش کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند و تصویری زیبا ثبت کنند.

استودیوی سانتا مونیکا اعلام کرده که هنوز کار تیم با God of War Ragnarok تمام نشده است. سازنده در آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای بازی منتشر خواهد کرد که احتمالاً شامل ویژگی‌های اضافی می‌شود. اریک ویلیامزکارگردان God of War Ragnarok اعلام کرد که استودیو سانتا مونیکا به پشتیبانی از این بازی ادامه خواهد داد، اما برنامه ای برای انتشار بسته الحاقی برای این محصول انحصاری وجود ندارد.

God of War Ragnarok در حال حاضر بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات این بازی از آخرین آپدیت، یادداشت های به روز رسانی را در فید اخبار بخوانید.

  لوگوی اتحادیه اروپا برای توییتر ایلان ماسک!

دیدگاهتان را بنویسید