ارتقاء بصری و فنی Fortnite در کنسول های نسل نهم و رایانه شخصی

اپیک گیمز توضیح داد که چگونه Fortnite در نسل نهم کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی پیشرفت‌های ظاهری و فنی قابل توجهی دریافت کرده است.

اپیک گیمز با ورود به فصل چهارم بازی Fortnite قدم بزرگ بعدی خود را برداشته است. اگرچه در این فصل جدید انواع محتوای جدید و مکانیک های جدید بازی به بازیکنان ارائه می شود، تغییرات بصری و پیشرفت های فنی از مهم ترین تغییرات است. اکنون اپیک گیمز جزئیاتی در مورد نحوه انجام این کار ارائه کرده است تا طرفداران بازی محبوب بتل رویال با مزایای ارتقا فورتنایت به Unreal Engine 5.1 بیشتر آشنا شوند.

انتقال بازی Fortnite به موتور قدرتمند و جدید اپیک گیمز نیز به نوبه خود با پیشرفت ها و فناوری های جدید همراه است. اپیک گیمز در بیانیه‌ای در مورد فناوری Nanite که به هندسه معماری متراکم و بسیار دقیق بازی اشاره دارد، توضیح داد: «ساختمان‌های متشکل از میلیون‌ها چند ضلعی در زمان واقعی رندر می‌شوند، و هر آجر، سنگ، تخته چوبی و تزئین دیوارها. . ، مدل سازی شده است. مناظر طبیعی نیز بسیار دقیق است. هر یک از درختان حدود 300000 چند ضلعی دارد و هر سنگ، گل و تیغه علف مدل سازی شده است.

نمایی از یک قلعه و مجسمه ها در فورتنایت

فناوری بعدی Unreal Engine 5.1 که بر بهبود بصری Fortnite تأثیر می گذارد Lumen نام دارد. این فناوری امکان نورپردازی کامل و بلادرنگ را با سرعت 60 فریم در ثانیه فراهم می کند. علاوه بر این، Lumen انعکاس با کیفیت بالا و واقعی را که از ردیابی پرتو بر روی سطوح براق یا آب ایجاد می شود، فعال کرده است.

  حضور شخصیت شجاع بالدر در تصویر جدید در پشت صحنه Doctor Strange 2

اپیک گیمز در این باره توضیح داد: «شما فضاهای داخلی زیبایی را با انعکاس نور و انعکاس شخصیت هایی که نور محیط به آن واکنش نشان می دهد، خواهید دید. علاوه بر این، لباس هایی که دارای قسمت های براق هستند می توانند نور را روی اشیاء و سطوح مجاور پخش کنند.

مناظر چشم نواز و پاییزی در بازی فورتنایت

Epic Games در ادامه به تشریح فناوری نقشه سایه مجازی که برای ایجاد سایه‌های بسیار دقیق پیاده‌سازی شده است، پرداخت:

«هر آجر، برگ و سایر جزئیات طرح‌دار، سایه‌ای ایجاد می‌کند. سایه های شخصیت ها بسیار دقیق است. این بدان معناست که چیزهایی مانند کلاه و سایر جزئیات کوچک روی بدن شخصیت‌ها نیز سایه می‌اندازند.” در نهایت، ویژگی Temporal Super Resolution که نسبت به فناوری قبلی Anti-Aliasing پیشرفت کرده است، بازی را با کیفیت بصری بهتری اجرا می‌کند. و نرخ فریم بالاتر

نمای فضای شهری و ساختمان در بازی فورتنایت

بازیکنان فورتنایت در رایانه شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و پلتفرم های ابری می توانند این تغییرات را در عمل مشاهده کنند.

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Fortnite چیست؟ نظرات خود را با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید