افزایش قیمت بازی ایکس باکس

با تایید مایکروسافت، قیمت بازی های انحصاری ایکس باکس نسل نهم از اوایل سال 2023 به 70 دلار خواهد رسید.

با شروع نسل نهم و عرضه کنسول های جدید سونی و مایکروسافت، بسیاری از ناشران بزرگ در صنعت بازی قیمت بازی های AAA خود را افزایش دادند. در سال های اخیر، لیستی از ناشران را مشاهده کرده ایم که قیمت بازی های بزرگ خود را به 70 دلار افزایش داده اند و اکنون تایید شده است که مایکروسافت نیز همین روند را دنبال خواهد کرد.

در بیانیه ای به IGN، مایکروسافت اعلام کرد که از سال 2023، همه بازی های شخص اول (انحصاری ساخته شده توسط تیم های اختصاصی) در Xbox Series X در دسترس خواهند بود. Xbox Series S با قیمت 70 دلار به فروش می رسد. این خبر اخیرا اعلام شده است فیل اسپنسررئیس بخش بازی مایکروسافت در مورد افزایش احتمالی قیمت کنسول ایکس باکس، بازی و سرویس اشتراک صحبت کرد.

لوگو و بازی انحصاری Xbox

بر اساس این بیانیه، بازی های جدید مایکروسافت در سال 2023 مانند Forza Motorsport، Starfield و Redfall با قیمت 70 دلار عرضه خواهند شد. در عین حال با پرداخت حق اشتراک ماهانه Game Pass می توان تمامی بازی های فرست شخص ایکس باکس را از روز اول عرضه در این سرویس اشتراکی آزمایش کرد.

مایکروسافت درباره افزایش قیمت بازی های انحصاری Xbox می گوید: «این قیمت نشان دهنده محتوا، مقیاس و پیچیدگی فنی این بازی ها است. تمام عناوین ایجاد شده توسط تیم های ما در ایکس باکس نیز در همان روز عرضه در Game Pass در دسترس خواهند بود.

  یک رکورد جدید Red Dead Redemption 2 برای بازیکنان همزمان در رایانه شخصی ثبت کنید

مایکروسافت به شرکت های دیگری مانند سونی، الکترونیک آرتز، تیک تو اینتراکتیو، اسکوئر انیکس و اکتیویژن پیوسته و نسخه های جدید بازی های خود را با قیمت 70 دلار قیمت گذاری کرده است. اوایل سال جاری نیز یوبی سافت تایید کرد که قیمت محصولات خود را افزایش داده و بازی Skull and Bones را برای کنسول ها با قیمت 70 دلار عرضه خواهد کرد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید