انتشار بازی سال Cyberpunk 2077 پس از انتشار DLC Phantom Liberty

CD Projekt RED اعلام کرده است که نسخه بازی سال Cyberpunk 2077 پس از انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty در دسترس خواهد بود.

در حالی که Cyberpunk 2077 در حال حاضر وضعیت بسیار بهتری نسبت به زمان انتشار خود دارد، اما همچنان مشکلاتی دارد. همانطور که در سال های گذشته مشاهده شد، انتشار نسخه بازی سال ارتباط چندانی با تعداد نامزدی ها و جوایزی که یک بازی در لیست بهترین های هر سال دریافت کرده است، ندارد و صرفاً نسخه ای از بازی اصلی است با تمام آن. مطالب اضافی حال به نظر می رسد که این مشکل برای بازی اکشن RPG CD Projekt Red نیز صادق است.

طبق گزارش Insider Gaming Media، آدام کیسینسکیمدیرعامل CD Projekt Red در جلسه اخیر خود با سرمایه گذاران اعلام کرد که Cyberpunk 2077 از الگوی The Witcher 3 پیروی خواهد کرد و پس از انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty، شاهد عرضه بازی سال خواهیم بود.

کیسینسکی در این باره گفت: «این نظم طبیعی اشیا است. در مورد سومین بازی The Witcher هم همینطور بود که پس از انتشار دو بسته الحاقی، سرانجام نسخه بازی سال را منتشر کرد و از آن زمان تاکنون وارد بازار شده است. سپس [سایبرپانک 2077] ما می‌توانیم همین انتظار را داشته باشیم.»

لوگوی بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077

نکته جالب این است که بسته الحاقی Phantom Liberty فقط برای پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس است.Xbox Series S در حال عرضه است.باید دید CD Projekt Red نسخه بازی سال Cyberpunk را منتشر خواهد کرد یا خیر. 2077 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان. احتمالاً این اتفاق نخواهد افتاد. زیرا بسته الحاقی این بازی به طور طبیعی بخش مهمی از محتوای بازی سال را نشان می دهد.

  تاریخ عرضه و مشخصات اصلی «گلکسی اف 13» اعلام شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Cyberpunk 2077 با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید