اولین DLC بازی Elden Ring Reveal The Colosseum Free Update فردا منتشر خواهد شد

با انتشار تریلر، استودیو FromSoftware به صورت رسمی بسته الحاقی جدید بازی Elden Ring را معرفی کرد.

کمتر از یک سال پس از انتشار بازی نقش آفرینی Elden Ring، استودیوی FromSoftware اکنون اولین آپدیت بزرگ این بازی تحسین شده را فاش کرده است.

این DLC جدید که Colosseum نام دارد، بازیکنان را در میدان‌های بزرگ نبرد در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. طبق اطلاعات منتشر شده، در این آپدیت بازیکنان پس از ماه ها انتظار و گمانه زنی های مختلف، بالاخره می توانند وارد ورزشگاه های بزرگ و فرسوده پراکنده در سراسر جهان Lands Between شوند، در قالب پی وی پی و نبردهای تک نفره یا تیمی برای نشان دادن مهارت های خود. به دیگر بازیکنان و حریفان برای نشان دادن.

در حال حاضر سه استادیوم روی نقشه بازی وجود دارد که ظاهرا با انتشار این آپدیت که فردا 16 آذر منتشر می شود، راه ورود به این مناطق برای بازیکنان دنیای الدن رینگ هموار می شود. این آپدیت برای تمامی دارندگان بازی در پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی رایگان است. در ادامه می‌توانید تریلر افشای این به‌روزرسانی را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

مقاله مرتبط:

هنوز اطلاعات بیشتری از آینده Elden Ring پس از انتشار اولین DLC بازی وجود ندارد، اما تحلیلگران صنعت بازی معتقدند که با انتشار این آپدیت چند نفره تنها یک روز قبل از رویداد The Game Awards 2022، شانس خوبی وجود دارد. که اولین تریلر DLC یا در این رویداد یک گسترش داستانی وجود دارد که رایگان نیست.

اکثر بازی های FromSoftware، به استثنای Sekiro: Shadows Die Twice، پس از عرضه بسته الحاقی بزرگی دریافت کردند، بنابراین رونمایی از یک ماجراجویی حماسی دیگر در دنیای بازی موفق Elden Ring چندان دور از دسترس به نظر نمی رسد.

  فیلترینگ و محدودیت های اینترنت تا دو سال آینده منسوخ می شود

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید