بازی Avengers پس از دو سال به روز رسانی محتوا به پایان رسید

این محتوا در ابتدا قرار بود در زمان عرضه در بازی وجود داشته باشد. با این حال، سازنده تصمیم گرفت این محتوا را در پایان عمر بازی منتشر کند.

نام این مرحله Cloning Lab Omega Level Threat است و قرار بود در زمان عرضه روی کنسول های نسل هشتم باشد. سپس کمپانی سازنده Crystal Dynamics اعلام کرد که این محتوا جزو آخرین آیتم های منتشر شده برای این بازی خواهد بود. به همین دلیل، تجربه او بسیار مفید خواهد بود.

حالا این محتوا مدتی پیش به صورت آپدیت منتشر شد. کاربران می توانند هم اکنون آن را دانلود و استفاده کنند. در این مرحله، دشمن اصلی شما در بازی، مونیکا راپاچینی، موجودی به نام Modoc را زنده کرده است. با این حال، نمی تواند آن را کنترل کند. به همین دلیل بازیکنان باید برای کنترل و نابودی این موجود تلاش کنند. اصولاً این مرحله اشاره هایی به ابتدای بازی دارد.

سئو کول

مبارزه با مدوک سخت است. به همین دلیل سطح شخصیت ها در این قسمت از بازی باید بسیار بالا باشد. به حدی که بازیکنان برای ورود به این قسمت به لول 175 نیاز دارند. جالب اینجاست که در کنار این مرحله شخصیت جدیدی به بازی اضافه شده است. با اضافه شدن این شخصیت، Avengers مارول بهترین شد.

علاوه بر مرحله جدید، Winter Soldier نیز به این بازی اضافه شده است. این شخصیت تمرکز زیادی روی حمله دارد. همچنین دارای حرکات ترکیبی کاپیتان آمریکا و بلک ویدو است. داستان سرباز زمستانی نیز جذابیت خود را دارد و با تکمیل مراحل آن می توانید جوایز بسیاری را دریافت کنید.

  توانایی توقف تولید پردازنده های گرافیکی سری GeForce MX NVIDIA

بازی Avengers نتوانست به پتانسیل خود عمل کند. به همین دلیل هواداران از او ناامید شدند. با این حال، سازنده سعی کرد در آن زمان بازی را بهبود بخشد. تا حد زیادی موفق بود. مشکل این است که یک راه اندازی بد می تواند از موفقیت یک عنوان جلوگیری کند. کریستال داینامیکس نیز در این دوره تغییرات زیادی داشت. جالب اینجاست که بعد از اتفاقاتی که برای این شرکت افتاد، او به کار و توسعه بازی Avengers ادامه داد. حال امیدواریم محتوای نهایی این بازی بتواند انتقام جویان را به حداکثر توان خود برساند.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید