بازی Diablo 4 احتمالا در ژوئن 2023 منتشر خواهد شد

بلیزارد اینترتینمنت احتمالا بازی Diablo 4 را در ژوئن 2023 در دسترس بازیکنان قرار خواهد داد.

بلیزارد اینترتینمنت قبلا تایید کرده بود که نسخه بتای عمومی Diablo 4 از اوایل سال 2023 آغاز خواهد شد.البته شایعات حاکی از آن است که بتای بازی از فوریه 2023 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

از آن زمان، رسانه Insider-Gaming این موضوع را دنبال کرده است تام هندرسون طبق گزارش ها، بیش از 100 خبرنگار در کنفرانس مخفی بازی شرکت کردند. این افراد حتی توانستند بازی را برای مدت کوتاهی امتحان کنند و نظرات آنها در تاریخ 16 آذر منتشر خواهد شد. راد فرگوسنمدیر عامل گروه دیابلو از افراد حاضر در جلسه خواست تا زمان برگزاری مراسم Game Awards 2022 در تاریخ 8 دسامبر (17 آوریل) منتظر انتشار جزئیات بیشتر باشند.

انتظار می رود تاریخ انتشار Diablo 4 در The Game Awards 2022 اعلام شود. نیک بیکر از رسانه XboxEra و جز برش Windows Central گزارش می‌دهد که این بازی در آوریل 2023 به دست گیمرها خواهد رسید. همانطور که Jez Corden در توییتر اعلام کرد، اعلامیه Diablo 4 در رویداد Game Awards ظاهراً مربوط به دسترسی زودهنگام به نسخه بتا عمومی برای پیش‌سفارش‌ها و خریداران نسخه کلکسیونر است.

اما این تمام ماجرا نیست، Zez Corden گزارش داد که احتمال عقب انداختن تاریخ انتشار Diablo 4 به ژوئن 2023 وجود دارد، اما او در حال حاضر کاملاً مطمئن نیست: «من دو پاسخ متناقض دریافت کردم. این احتمال وجود دارد که اسنادی مبنی بر عرضه بازی در آوریل 2023 قدیمی باشد. در هر صورت تام هندرسون از وجود یک API (رابط برنامه نویسی) روی سرورهای فروشگاه پلی استیشن خبر داد که به نسخه بتای عمومی بازی اشاره دارد.

  اعلام تاریخ انتشار نسخه دسترسی اولیه Slime Rancher 2

بنابراین، احتمالاً طرفداران باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر در مورد Diablo 4 در Game Awards 2022 باشند. بازی Diablo 4 در زمان عرضه بر روی پلتفرم های Xbox One، Xbox Series Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC خواهد بود. منتشر شد. خوشبختانه، طرفداران نیازی به انتظار طولانی برای The Game Awards ندارند و تا چند روز دیگر شاهد این رویداد سالانه خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید