تاریخ اکران فیلم فلش به جلو کشیده شد

برادران وارنر اعلام کرد که نسخه فیلم فلش یک هفته زودتر است و این فیلم باید یک هفته زودتر اکران شود.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار فلش دوباره تغییر کرده است، اما این بار کمی زودتر منتشر خواهد شد. فیلم فلش قبلا برای اکران در 23 ژوئن 2023 (2 ژوئیه 1402) برنامه ریزی شده بود و اکنون برادران وارنر. اعلام کرد که فیلم فلش یک هفته زودتر در تاریخ 16 ژوئن 2023 (26 ژوئن 1402) اکران خواهد شد. به نظر می رسد که برادران وارنر. تصمیم گرفتند تاریخ اکران The Flash را با ایندیانا جونز و Dial of Destiny دو هفته تمدید کنند.

فیلم Indiana Jones 5 برای اکران در تاریخ 30 ژوئن 2023 (9 ژوئیه 1402) برنامه ریزی شده است. همچنین با توجه به حواشی فیلم The Flash، بدون شک برادران وارنر. به دنبال کاهش ریسک و داشتن رقبای کمتر در طول اکران این فیلم است. در حال حاضر فیلم فلش در داستان جدید خود باید با انیمیشن Elemental که بدون شک بزرگترین رقیب آن است در کنار No Hard Feelings و The Blackening در گیشه رقابت کند.

ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال، صندلی کلمون، ماریبل وردو، ران لیوینگستون، ایان لو، سر مونیکا جکسون و رودی مانکوسواز جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در فیلم فلش قطعی و اعلام شده است. اندی موچیاتی که قبلا فیلم It and It: Chapter 2 را کارگردانی کرده بود، فیلم The Flash را بر اساس فیلمنامه ای کارگردانی می کند کریستینا هادسون پاسخگو است

  کیت بررسی CPU Raptor Lake وارد شد

دیدگاهتان را بنویسید