تاریخ پخش اولین تیزر فیلم جدید بونگ جون هو با بازی رابرت پتینسون اعلام شد

برادران وارنر تاریخ اکران فیلم Mickey 17 به کارگردانی بونگ جون هو و بازی رابرت پتینسون را با انتشار تیزر تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوننام، تاریخ اکران و اولین تیزر فیلم جدید بونگ جون هو، کارگردان برنده جایزه اسکار برای کارگردانی انگل آزاد شد. این فیلم علمی تخیلی Mickey 17 نام دارد و برای اکران در تاریخ 29 مارس 2024 (10 آوریل 1403) برنامه ریزی شده است که با Spider-Man: Beyond the Spider-Verse رقابت خواهد کرد. اولین تیزر فیلم Mickey 17 نیز منتشر شد که در آن شاهد حضور رابرت پتینسون در داخل یک دستگاه هستیم که البته اطلاعات و تصاویر بیشتری در دست نیست:

دانلود از آپارات

رابرت پتینسون مارک روفالو، تونی کولت، نائومی آکی و استیون یون، از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در فیلم میکی 17 ظاهر شوند و به ایفای نقش بپردازند. بونگ جون هو کارگردانی و نگارش فیلمنامه این فیلم علمی تخیلی را بر عهده دارد. فیلم Mickey 17 در استودیو Leavesden در بریتانیا فیلمبرداری و تولید شد. جون هو همچنین می خواهد یک انیمیشن و یک فیلم دیگر به کره ای بسازد.

بونگ جون هو که برنده 3 جایزه اسکار برای فیلم انگل شده است، کارگردانی فیلم های دیگری مانند پارس کردن سگ ها هرگز نیش نمی زند، خاطرات قتل، میزبان، مادر، برف شکن و اوکجا را نیز بر عهده داشته است. رمان Mickey7 فوریه گذشته منتشر شد، تمرکز این فیلم علمی تخیلی بر مردی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده شده است. هر زمان که یک ماموریت خطرناک یا حتی انتحاری وجود داشته باشد، آن ماموریت به میکی داده می شود.

  تاریخ انتشار استیم بازی Crash Bandicoot 4: It's About Time

پس از هر مرگ، او با بدنی جدید با بسیاری از خاطراتش دست نخورده بازسازی می شود. پس از 6 بار مرگ، میکی 7 شرایط قرارداد خود را یاد می گیرد. اگرچه فیلم Mickey 17 قرار است بر اساس رمان Mickey 7 ساخته شود، اما منابع نزدیک به پروژه می گویند که انتظار می رود بونگ جون هو تغییراتی را که می خواهد انجام دهد و همانطور که انتظار می رود شاهد یک اقتباس کاملا وفادار نخواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید