تریلر گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor در Game Awards 2022 منتشر شد

اولین تریلر گیم پلی بازی اکشن-ماجراجویی Star Wars Jedi: Survivor از استودیوی Respawn در The Game Awards 2022 نمایش داده می شود.

اوایل سال جاری، Electronic Arts و Respawn Entertainment یک تریلر سینمایی برای Star Wars Jedi: Survivor منتشر کردند، اما جزئیات زیادی در مورد دنباله آن با طرفداران به اشتراک گذاشتند. اکنون در میان آخرین اخبار مربوط به بازی، متوجه شدیم که این وضعیت در شرف تغییر است.

شایعات اخیر حاکی از آن است که Star Wars Jedi: Survivor در مراسم Game Awards 2022 حضور خواهد داشت که اکنون به طور رسمی تایید شده است. جف کیلیمجری و تهیه کننده The Game Awards به تازگی با انتشار توییتی تایید کرده است که اولین تریلر گیم پلی این بازی Respawn Entertainment در مراسم آتی Game Awards نمایش داده خواهد شد. به گفته جف کیلی، با اشاره به انتشار تریلر گیم پلی، طرفداران باید منتظر دیدن قسمت های زیادی از بازی باشند.

The Game Awards 2022 از ساعت 4 صبح روز جمعه پخش می شود. صفحه بازی Star Wars Jedi: Survivor در استیم به تازگی به روز شده است و جزئیات بیشتری برای بازیکنان در دسترس است. به نظر می رسد این بازی برای انتشار در 15 مارس 2023 (24 مارس 1401) و در زمان عرضه برای پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

  استفاده از نسخه جدید برنامه شاد برای دانش آموزان اجباری شد

دیدگاهتان را بنویسید