حالت عکس به God of War Ragnarok اضافه شد

سانتا مونیکا اعلام کرد که حالت Photo Mode اکنون به God of War Ragnarok اضافه شده است.

اگرچه اریک ویلیامز، کارگردان God of War Ragnarok اعلام کرده است که انتشار محتوای اضافی برای این بازی دور از انتظار است، اما این بدان معنا نیست که استودیوی سانتا مونیکا با این بازی تمام شده است. احتمالاً در آینده شاهد به‌روزرسانی‌های مختلف برای افزودن ویژگی‌های جدید یا بهبود عملکرد بازی خواهیم بود.

سونی اخیرا اعلام کرده است که حالت Photo Mode در بازی God of War Ragnarok در دسترس است. کسانی که از حالت عکاسی نسخه قبلی استفاده کرده اند، ویژگی های آشنای زیادی در این نسخه پیدا خواهند کرد، از جمله تغییر حالات چهره شخصیت های اصلی مانند کریتوس، آترئوس، فریا، بروک، سیندری، آنگربودا، ثور و ترود. همچنین حذف کاراکترهای اصلی و فرعی از سایر عملکردهای حالت عکس امکان پذیر خواهد بود.

بازیکنان می توانند دوربین را با گزینه های میدان دید، فاصله کانونی و چرخش کنترل کنند. این در حالی است که امکان کنترل شاتر با تغییر عمق میدان، فاصله کانونی و F-Stop وجود دارد. علاوه بر این، گزینه‌های روشنایی و انواع فیلتر در دسترس هستند تا بازیکنان بتوانند میزان نور و شدت اثر فیلتر را به دلخواه تنظیم کنند. سانتا مونیکا قاب‌ها، قاب‌ها و برچسب‌های مختلفی را برای بازیکنان فراهم کرده است تا عکس‌هایی را که می‌گیرند تزئین کنند.

سانتا مونیکا برای نمایش بهتر حالت عکس God of War Ragnarok تصاویری منتشر کرد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

تغییر چهره کریتوس و آترئوس در حالت عکس God of War Ragnarok

بروک در God of War Ragnarok

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

  اشاره به تبلیغات شخصی سازی شده درون بازی در پتنت جدید Xbox

دیدگاهتان را بنویسید