دیوید هاربر و جودی کامر در بازی ترسناک جدید بازی خواهند کرد

دیوید هاربر، بازیگر سریال Stranger Things از ایفای نقش در یک بازی ویدیویی ترسناک اعلام نشده خبر داد.

دیروز در مصاحبه ای با وب سایت GLHF، دیوید هاربر که در حال حاضر مشغول فیلمبرداری Gran Turismo محصول پلی استیشن است، در یک بازی اعلام نشده در کنار جودی کامر، یکی دیگر از بازیگران سرشناس هالیوود که عموما برای ایفای نقش در سریال بی بی سی Killing در نظر گرفته می شود، انتخاب شد. حوا و فیلم Free Guy معروف هستند. جزئیات بیشتری از این پروژه اعلام نشده وجود ندارد، اما هاربر می گوید این بازی در ژانر ترسناک خواهد بود و در تاریخ نامشخصی در سال 2023 منتشر خواهد شد.

برخی از طرفداران بر این باورند که این بازی مرموز می تواند یکی از پروژه های اعلام نشده کوجیما پروداکشنز باشد. در حالی که سایر گیمرها بر این باورند که این بازی ترسناک که توسط استودیوی بریتانیایی تازه تاسیس Ballistic Moon که توسط توسعه دهندگان سابق Until Dawn و Supermassive Games ساخته شده است، می تواند اولین پروژه هاربر در صنعت بازی باشد. این استودیو از سال گذشته در حال کار بر روی یک بازی ترسناک AAA با همکاری سونی برای پلی استیشن 5 بوده است و نکته قابل توجه دیگر این است که اشاره های کوتاهی به سری Stranger Things در صفحه و وب سایت توئیتر این استودیو وجود دارد که به احتمال زیاد این موضوع را تقویت می کند. استودیو و پروژه جدید Harbor and Comer.

نگاهی به تریلر رونمایی Silent Hill: Townfall

از سوی دیگر، اندی رابینسون، سردبیر وب سایت VGC، می گوید که Silent Hill Townfall که در استودیوی No Code در حال توسعه است و اخیراً در ارائه ویژه کونامی برای سری Silent Hill رونمایی شد، می تواند پروژه Harbor باشد. اشاره به .

  فروش Far Cry 6 Game of the Year Edition به قیمت 120 دلار

در هر صورت، به گفته وب سایت GLHF، به نظر می رسد این بازی ترسناک در رویداد Game Awards 2022 که صبح جمعه برگزار می شود، ارائه شود، بنابراین برای اطلاع از این بازی در وحشت

Gran Turismo که توسط کارگردان District 9 Neill Blomkamp تولید می شود، در 11 آگوست 2023 اکران خواهد شد.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید