شایعه: انتشار انحصاری نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid برای کنسول پلی استیشن 5

یکی از منابع آگاه می گوید که مدت ها شایعه بازسازی Metal Gear Solid به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

بدون شک سری بازی های Metal Gear Solid نامی آشنا برای طرفداران دنیای بازی است. مجموعه ای که در سال های اخیر ساکت بوده و آخرین نسخه آن با نام Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در سال 2015 برای گیمرها عرضه شد، همانطور که احتمالا شما دوستان زومجی عزیز می دانید، در گذشته شایعات زیادی در مورد ساخت و طراحی نسخه بازسازی شده متال گیر سالید 1998 منتشر شده است.

با گذشت زمان، بسیاری از طرفداران امید خود را برای تجربه یک بازسازی متال گیر سالید از دست دادند. طبق آخرین اخبار دنیای بازی، ظاهرا اطلاعات جدیدی از این اثر منتشر شده است. به نظر می رسد نسخه بازسازی شده بازی Metal Gear Solid در دست ساخت است و به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 سونی منتشر خواهد شد.

بازی Metal Gear Solid

شایعاتی در مورد عرضه انحصاری این اثر برای کنسول نسل نهم سونی، اولین موردی نیست که به گوش می رسد. با توجه به تاریخچه این مجموعه از کنسول های پلی استیشن، این امر دور از ذهن نیست و منطقی به نظر می رسد. طبق گزارش اخیر وبسایت AreaJugones، ظاهرا این بازی به زودی رونمایی خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد سازنده و توسعه دهندگان این اثر وجود ندارد. برخی از طرفداران این سری معتقدند که در صورت صحت شایعات می توان منتظر ارائه نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid در مراسم جوایز گیم امسال بود که این هفته برگزار می شود. با این حال، طبق صحبت های جدید جف کیلی، امسال این رویداد مدت زمان کوتاه تری خواهد داشت و بر این اساس بازی های بزرگ کمتری را ارائه خواهد کرد.

  چه فیلم هایی برای تماشای آخر هفته: از آهنگ تابستان تا عشق و رحمت

از سوی دیگر، نباید فراموش کرد که سال گذشته یک خواننده و ترانه سرای ایرلندی ظاهراً به طور تصادفی تایید کرد که در حال کار بر روی موسیقی این قطعه است. شرکت کونامی در زمان نگارش متن این خبر واکنش رسمی به این شایعات نشان نداده است. با این حال چند هفته پیش به دلیل بازگشت ناگهانی سری بازی های Silent Hill، امید طرفداران این سری مخفی کاری برای دیدار مجدد با این سری بازی و شخصیت Solid Snake افزایش یافت.

نظرت چیه عزیزم آیا با ساختن بازسازی متال گیر سالید موافقی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید