لغو بازی چند نفره Cyberpunk 2077 به دلیل تغییر اولویت های CDPR

یکی از اعضای ارشد استودیو CD Projekt Red در مورد دلایلی که سازندگان Cyberpunk 2077 پروژه بخش چندنفره این بازی را کنار گذاشتند، صحبت می کند.

فیلیپ وبر از CD Projekt Red در مصاحبه ای با وب سایت Eurogamer اظهار داشت که بخش چندنفره Cyberpunk 2077 به دلیل تغییر در اولویت های استودیو کنار گذاشته شده است. یکی از این اولویت‌ها این بود که اطمینان حاصل شود که تمام مشکلات بازی اصلی برطرف شده و به بهترین شکل ممکن اجرا شده است، که پس از انتشار بسیار مورد بحث در سال 2020 مطرح شد.

وبر در استودیو CDPR به عنوان هماهنگ کننده و طراح اصلی ماموریت های بازی Cyberpunk 2077 او کار کرده و در حال حاضر به عنوان کارگردان داستان بازی جدید فعالیت می کند جادوگر کار می کند.

CD Projekt Red در ژانویه 2020 اعلام کرد که بخش چندنفره Cyberpunk 2077 حداقل تا سال 2021 منتشر نخواهد شد. بعداً در مارس همان سال اعلام شد که این پروژه توسط CDPR تصمیم گرفته شده است. رزرو شده است.

موتور سواری در دنیای Cyberpunk 2077

به تازگی مشخص شده است که سازندگان لهستانی این بازی، Cyberpunk 2077 Game of the Year Edition هستند. در سال 2023 و پس از انتشار بسته اضافی Phantom Liberty منتشر خواهد شد. CD Projekt بیانیه جدیدی منتشر کرده است که تأیید می کند بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077 برخلاف به روز رسانی اخیر Edgerunners رایگان نخواهد بود. استودیوی لهستانی CDPR توضیح داد: “ما هنوز جزئیات دقیقی از قیمت این بسته الحاقی منتشر نکرده‌ایم، اما برای تجربه آن ارزش پولی را دارد.”

  انتشار بسته الحاقی جدید The Quarry Halloween

بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077 بر خلاف بازی پایه فقط برای کاربران پلتفرم در دسترس است. پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و رایانه شخصی قرار خواهد گرفت و نباید انتظار داشته باشید که به پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان راه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید