نسخه دیجیتال نسخه های ایکس باکس و پلی استیشن Monster Hunter Rise

با اعلام رسمی کپکام، Monster Hunter Rise تنها به صورت دیجیتالی بر روی کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد.

کپکام اخیرا اعلام کرده است که Monster Hunter Rise که در حال حاضر فقط برای نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی در دسترس است، به زودی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نیز عرضه خواهد شد. با این حال، انتشار این بازی با محدودیتی همراه است که احتمالاً برای طرفداران نسخه های فیزیکی بازی ها جالب نخواهد بود.

همانطور که توسط Gematsu در توییتر گزارش شده است، Capcom تایید کرده است که Monster Hunter Rise تنها به صورت دیجیتالی روی کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس خواهد بود. در حال حاضر این شرکت ژاپنی برنامه ای برای عرضه نسخه فیزیکی این بازی بر روی پلتفرم های ذکر شده ندارد. این بدان معناست که نینتندو سوییچ تنها پلتفرمی است که می‌توانید نسخه فیزیکی بازی RPG Monster Hunter Rise را دریافت کنید.

Monster Hunter Rise قهرمان شکار هیولا

Monster Hunter Rise بر روی کنسول های نسل نهم با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. در همین حال، کپکام تایید کرده است که گزینه اجرا با نرخ 120 فریم در ثانیه با وضوح 1080p نیز در دسترس خواهد بود. این بازی برای عرضه در تاریخ 20 ژانویه 2023 (30 دسامبر 1401) بر روی کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس برنامه ریزی شده است.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

این بازی از روز اول انتشار در اختیار مشترکین Gamepass قرار خواهد گرفت. کپکام همچنین اعلام کرد که بسته الحاقی Sunbreak این بازی در بهار سال آینده منتشر خواهد شد.

  اپلیکیشن هایی که باتری گوشی شما را خالی می کنند

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید