وقایع بالرین بین فیلم های 3 و 4 جان ویک اتفاق می افتد

کیانو ریوز جزئیات بیشتری درباره بالرین، اسپین آف مجموعه فیلم های جان ویک، در Comic-Con Brazil 2022 به اشتراک گذاشت.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم ریوز کیانو او اخیراً در Comic-Con Brazil 2022 برای تبلیغ John Wick 4 ظاهر شد و جزئیات بیشتری درباره Ballerina با مخاطبان به اشتراک گذاشت. این بازیگر کانادایی تایید کرد که داستان فیلم اسپین آف «بالرین» بین قسمت های سوم و چهارم فیلم های جان ویک اتفاق می افتد. این فیلم ماجراهای یک قاتل جوان را دنبال می کند که به دنبال انتقام از قاتل خانواده اش است.

کیانو ریوز در این باره گفت: «یک پدر [آدمکش جوان قصه با نقش‌آفرینی آنا د آرماس] کشته شده این قاتل چه کسی می تواند باشد؟ بنابراین این آغاز یک ماجراجویی برای کشف گذشته است. پدرش را در جوانی از دست داده و نمی داند چه اتفاقی افتاده است. فقط یک مرد ناگهان وارد خانه شد و پدرش را کشت. کسی که خالکوبی داشت و طبق معمول در دنیای جان ویک، اگر خالکوبی دارید، داستانی وجود دارد.»

کیانو ریوز گفت که او “در چند صحنه” از بالرین است. این بازیگر با استعداد در این اسپین آف به ایان مک شین، آنجلیکا هیوستون و لنس ردیک گفته می شود که آنها برای ایفای مجدد نقش های قبلی خود برمی گردند. فیلمبرداری این اسپین آف هم اکنون در پراگ در حال انجام است و تا 5 فوریه 2023 (16 فوریه 1401) ادامه خواهد داشت. تاریخ انتشار بالرین هنوز اعلام نشده است و نمی دانیم چه زمانی باید منتظر آن باشیم.

  FIFA 23 به پرفروش‌ترین بازی فیزیکی بریتانیا در سال 2022 تبدیل شده است

لن وایزمنکارگردان Live Free or Die Hard در حال هدایت اسپین آف بالرین و نوشتن فیلمنامه است. شی هاتوننویسنده فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead) با همکاری شوید زمردکارگردان و فیلمنامه نویس فیلم زن جوان آتیه دار می نویسد. اریکا لی، واسیلی ایوانیک و چاد استاهلسکی آنها به عنوان تهیه کننده فیلم “بالرین” کار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید