پایان پشتیبانی از بازی The Witcher 3 Gwent در سال 2024

CD Projekt Red اعلام کرده است که پشتیبانی از Gwent: The Witcher Card Game در سال 2024 به پایان می رسد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که استودیو CD Projekt RED پایان عمر بازی کارتی Gwent: The Witcher Card Game را در سال 2024 اعلام کرده است. این استودیو همچنان قصد دارد محتوای بیشتری را برای این بازی منتشر کند. اما طبق رسانه IGN، CD Projekt در حال انتقال بیشتر توسعه دهندگان خود به پروژه های دیگر است.

CD Projekt Red همچنین اعلام کرد که قصد دارد محتوای جدیدی را برای Gwent: The Witcher Card Game در سال 2023 منتشر کند. این بازی کارتی در سال آینده میزبان سه بسته الحاقی خواهد بود که در ماه های آوریل، جولای و سپتامبر در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و در مجموع 72 بسته جدید را به همراه خواهد داشت. کارت ها

CD Projekt RED اعلام کرده است که بازی کارتی Gwent: The Witcher همچنان به دریافت محتوای جدید ادامه خواهد داد، حتی زمانی که توسعه‌دهندگان به پروژه‌های دیگر می‌روند. این بازی دارای سیستم پیشرفت مبتنی بر فصل و یکی دیگر از ویژگی‌های جدید است که از بازیکنان می‌خواهد در مورد تغییرات ایجاد تعادل در بازی بازخورد بگیرند.

Rogue Mage Expansion Pack جدیدترین افزونه Gwent بود که اوایل سال جاری با قیمت 10 دلار برای رایانه های شخصی، اندروید و iOS منتشر شد. این DLC دارای محتوای بیشتری PvE (بازیکن در مقابل محیط) است و داستان یک جادوگر به نام الزور را دنبال می کند که به دنبال ایجاد اولین Warlock است. اگر تمام فعالیت‌های موجود را کامل کنید، بسته الحاقی Rogue Mage در مجموع 30 ساعت گیم‌پلی ارائه می‌دهد.

  Honor Magic 4 Lite با نمایشگر و باتری بزرگ ارائه شد

دیدگاهتان را بنویسید