پایان پشتیبانی از بازی The Witcher: Monster Slayer در سال 2023

CD Projekt اعلام کرده است که پشتیبانی از بازی موبایل The Witcher: Monster Slayer در سال آینده به پایان می رسد.

CD Projekt Red روز گذشته اعلام کرد که بازی موبایل الهام گرفته از Pokemon Go The Witcher: Monster Slayer در تاریخ 30 ژوئن 2023، کمتر از دو سال پس از عرضه اولیه موبایلی آن در جولای گذشته، منتشر خواهد شد. ) از گیمرهای موبایل و فروشگاه های Google Play و iOS حذف خواهد شد.

همزمان با آفلاین شدن بازی، تمامی توسعه دهندگان این اپلیکیشن در استودیوی لهستانی Spokko به تیم های توسعه داخلی مجموعه CD Project Red منتقل می شوند تا در مراحل ساخت قسمت جدید Witcher با این استودیو همکاری کنند. سری که در حال حاضر با نام رمز Polaris شناخته می شود.

البته، برخی از اعضای اصلی تیم Spokko همچنان تا ژوئن در استودیو کار خواهند کرد تا از بازی پشتیبانی کنند، اما برخی دیگر از اعضای استودیو که به تیم‌های CD Pratchket Red راه پیدا نکردند، اخراج خواهند شد. روابط عمومی CD Project می‌گوید این شرکت از تمام توان خود استفاده خواهد کرد تا هنرمندانی که تحت تأثیر این اخراج قرار می‌گیرند با مشکلات کمتری در روند یافتن شغل جدید مواجه شوند.

GWENT: The Witcher Card Game

بر اساس جزئیات منتشر شده، بازی The Witcher: Monster Slayer از 31 ژانویه دیگر در اپ استور اپل و گوگل پلی در دسترس نخواهد بود. پرداخت های درون برنامه ای بازی نیز از این مرحله به بعد غیرفعال می شود و هیچ آپدیت جدیدی از بازی که هیولاها، زره ها، کوئست ها و رویدادهای جدیدی را به بازی اضافه کند، منتشر نخواهد شد.

  بخشی از طرح دفاع امروز تصویب شد

پیش از این، در طی انتشار آخرین گزارش مالی CD Projekt Collection در هفته گذشته، این شرکت اعلام کرد که بازی کارتی Gwent: The Witcher Card Game از این پس از محتوای و نرم افزار بسیار کمتری نسبت به قبل پشتیبانی خواهد کرد و پس از پایان سال 2023، دیگر هیچ محتوا یا به‌روزرسانی عمده‌ای برای بازی وجود نخواهد داشت، اگرچه سرورهای بازی برای سال‌های آینده فعال خواهند ماند و تنها تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان فعلی بازی روی برنامه‌ای به نام Project Gwentfinity با کمک جامعه کار خواهند کرد. طرفداران بازی آنها محتوای فصلی و نقشه های تعادل را منتشر می کنند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید