Steam به انتشار مارس 2023 برای Star Wars Jedi: Survivor اشاره می کند

طبق اطلاعات موجود در صفحه استیم بازی Star Wars Jedi: Survivor، این بازی در مارس ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

طبق آپدیت صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam، این بازی احتمالاً در مارس 2023 منتشر خواهد شد. صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam همچنین شامل جزئیات داستان جدید و جزئیات مربوط به پیش خرید و Deluxe بازی است. جوایز نسخه

در توضیحات صفحه Steam این بازی آمده است: «داستان Cal Kestis در Star Wars Jedi: Survivor، یک بازی اکشن ماجراجویی کهکشانی از Respawn Entertainment که با همکاری Lucasfilm Games ساخته شده است، ادامه دارد. این بازی روایی تک نفره پنج سال پس از وقایع Star Wars Jedi: Fallen Order اتفاق می‌افتد و داستان مبارزه کال را روایت می‌کند، زیرا کهکشان همچنان در تاریکی عمیق‌تر فرو می‌رود.

کال که توسط نیروهای امپراتوری به لبه کهکشان هدایت می شود، خود را در محاصره تهدیدات جدید و آشنا می بیند. به عنوان یکی از آخرین شوالیه های جدی، او باید همچنان در تاریک ترین گوشه های کهکشان بایستد. اما او تا کجا حاضر است برای محافظت از خود، خدمه‌اش و میراث Jedi Order برود؟»

آماده سازی قهرمان بازی Star Wars Jedi: Survivor برای رویارویی با دشمنان

به روز رسانی در صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam ادامه می یابد: “کال دیگر یک پاداوان نیست، بلکه یک شوالیه قدرتمند جدی است.” او خاطرات و تجربیات خود از نظم جدی را با خود حمل می کند و شورش او علیه امپراتوری بسیار خطرناک تر شده است. زمان تاریک نزدیک است و کال باید تصمیم بگیرد که چقدر حاضر است برای نجات نزدیک‌ترین افراد به خود، حتی زمانی که توسط دشمنان جدید و آشنا احاطه شده است، برود.

  بازار گوشی های هوشمند به شرایط قبل از کراون بازگشته است

در نسخه جدید، سیستم نبرد سینمایی با توانایی های قدرت بیشتر و سبک های جدید مبارزه با شمشیر نوری بازمی گردد. بازیکنان باید با خلاقیت خود از تمامی این توانایی ها و سلاح ها استفاده کنند تا موفق شوند تعداد زیادی از دشمنان را به صورت استراتژیک شکست دهند. نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و از آموزش های خود عاقلانه برای غلبه بر دشمنان و حل اسرار در طول مسیر استفاده کنید.

سیارات جدید و مرزهای آشنا را در کهکشان جنگ ستارگان کشف کنید، که هر کدام دارای بیوم ها، چالش ها و دشمنان منحصر به فردی هستند. مهارت ها، تجهیزات و توانایی های جدیدی را به دست آورید تا اکتشاف، مبارزه و پیشرفت خود را افزایش دهید. با مناطق بزرگتر برای کاوش و محتوای بیشتر در راه، بازیکنانی که فراتر از افق سرمایه گذاری می کنند به جوایز پنهان دسترسی خواهند داشت.”

شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi Survivor در محیطی مه آلود

لازم به ذکر است که مدتی پس از به روز رسانی صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam، این اطلاعات حذف شد و این صفحه به حالت قبلی خود بازگشت. با این حال، EA به تازگی تایید کرده است که در مراسم The Game Awards امسال که ساعت 4 صبح روز جمعه پخش خواهد شد، نسخه دموی جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor خواهیم داشت.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید