آپدیت اندروید 13 برای نوکیا X10 و X20 در حال انتشار است


خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

نوکیا گوشی های رده پایین X10 و X20 را در اواسط سال 2022 روانه بازار کرد و اکنون هر دو گوشی جدیدترین به روز رسانی اندروید 13 را دریافت می کنند که شامل وصله امنیتی نوامبر 2022 است. با این حال، انتشار این به روز رسانی مانند اکثر به روز رسانی های سیستم عامل به نظر می رسد. به تدریج، بنابراین کاربران در همه کشورها نباید انتظار داشته باشند که فوراً آن را دریافت کنند. با دی جی همراه باشید.

نسخه جدید سیستم عامل نوکیا X10 V3.270 است در حالی که X20 پس از به روز رسانی به V3.360 ارتقا خواهد یافت. لیست تغییرات ثبت شده در این آپدیت چندان گسترده و بزرگ نیست اما یکی از قابل توجه ترین پیشرفت های اندروید 13 را می توان در آن مشاهده کرد.

نوکیا X10 و X20

پشتیبانی از تم به ویژه از نمادها، مجوزهای اعلان برای هر برنامه جدیدی که نصب می‌کنید، کنترل‌های چندرسانه‌ای جدید در پنل اعلان‌ها و قابلیتی به نام Photo Picker از موارد جدیدی هستند که اندروید 13 برای گوشی‌های نوکیا به ارمغان می‌آورد. در صورتی که نمی دانید باید اشاره کنیم که Photo Picker قابلیتی است که به کاربر اجازه می دهد تنها عکس های مورد نظر خود را انتخاب کند و در نتیجه دسترسی به کل گالری را به هیچ برنامه ای نمی دهد.

آپدیت جدید نوکیا X10 و X20 2.34 گیگابایت حجم دارد و اگر هنوز اعلان این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، بهتر است کمی صبر کنید یا به صورت دستی با مراجعه به صفحه تنظیمات گوشی، در دسترس بودن به‌روزرسانی را بررسی کنید.

  Opinion 2022 Sur Kings Chance Casino


دیدگاهتان را بنویسید