جزئیات جدید نسخه نسل نهم The Witcher 3: Wild Hunt

اطلاعات جدیدی که در مورد نسخه ارتقا یافته بازی Witcher 3 بر روی کنسول های نسل نهم منتشر شده است، به مدت زمان تلاش انحصاری Netflix از سری Witcher اشاره دارد.

یک هفته مانده به انتشار نسخه نسل نهم بازی Witcher 3 برای رایانه های شخصی، کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس، جزئیات جدیدی از کیفیت عملکرد و محتوای انحصاری سری Witcher در این نسخه از بازی منتشر شده است. با توجه به این جزئیات جدید، بازیکنان با ورود به منطقه White Orchard در این نسخه از بازی، با یک کوئست جدید در معدن متروکه این منطق مواجه خواهند شد. بدیهی است که بازیکنان برای فعال کردن این کوئست باید سطح 15 یا بالاتر باشند.

تکمیل این مرحله حدود 30 دقیقه طول می کشد و پس از اتمام، بازیکنان مجموعه پوسته و زره Forgotten Wolven Gear را دریافت خواهند کرد که باعث می شود گرالت بیشتر شبیه نسخه شخصیت محبوب هنری کویل در فصل اول سریال باشد تا The The شبکه Witcher از نتفلیکس تقلید می کند. فیلیپ ویر، کارگردان روایت بازی نیز می گوید که با ارتقای این زره به سطح Mastercrafted، این بار این زره شبیه به ظاهر Geralt در فصل دوم سریال Witcher خواهد شد.

ویژگی های دیگر مانند Quick Sign Casting، امکان تغییر فوری دید رابط کاربری بازی، زاویه دوربین کاملا جدید و متفاوت، امکان غارت فوری گیاهان، امکان حرکت آهسته با کنترلر و سایر تغییرات در منوی بسیاری از بازی ها. از قابل توجه ترین تغییرات گیم پلی این نسخه هستند. بهبود یافته اند. بر اساس گزارش Digital Foundry Group، این نسخه از بازی در دو حالت 4K بومی با نرخ فریم 30 و نورپردازی بر اساس ردیابی مجدد و حالت عملکرد اجرا می شود که به شما امکان می دهد این داستان حماسی را در یک فریم تجربه کنید. نرخ 60 البته، ویژگی‌های امتحان مجدد برای دارندگان نسخه Xbox Series S بازی در دسترس نخواهد بود.

  ثبت نام سال سوم رشته علوم کامپیوتر دانشگاه هاروارد آغاز شد

جدید نسخه نسل نهم The Witcher 3 Wild Hunt سئو کول

CD Projekt همچنین مدهای محبوبی مانند The Witcher 3 HD Reworked Project ایجاد شده توسط کاربر HalkHogan، مد World Map Fixes، Nitpicker’s Patch، FCR3، HDMR – HD Monsters Reworked Mod by Terg500، chuckcash، Andrzej Kwiatkowski و Denroth توسط اعضای Fan را تایید کرد. انجمن Witcher و محتویات و بهبودهای زیاد مانند رفع باگ های گرافیکی و تغییرات در گیم پلی و سیستم لوت بازی از دیگر اجزای این نسخه ارتقا یافته بازی است.

نسخه کامل بازی The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 14 دسامبر (23 دسامبر) برای تمامی دارندگان بازی The Witcher 3 بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نسل نهم منتشر می‌شود و اگرچه تمامی گرافیک‌ها و تصاویر مربوط به 9 2nd تغییر می‌کند. نسخه نسل و بازی رایانه‌های شخصی خواهد بود اما دارندگان نسخه نسل هشتمی بازی نیز می‌توانند با دریافت این آپدیت به آیتم‌های مربوط به سری Witcher و سایر موارد جزئی گیم‌پلی دسترسی پیدا کنند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید