مراسم The Game Awards امسال حدود دو ساعت و نیم طول می کشد

به گفته جف کیلی، مراسم The Game Awards امسال حدود دو ساعت و نیم طول خواهد کشید.

رویداد The Game Awards امسال قرار است فردا برگزار شود و همچنان شاهد جزئیات بیشتر این رویداد هستیم. زودترین جف کیلیتهیه کننده و مجری این مراسم در پاسخ به سوال مخاطبان تائید کرد که برنامه امسال به طور قابل توجهی کوتاهتر از سال های گذشته خواهد بود. اکنون او جزئیات بیشتری در این مورد ارائه کرده است.

کیلی اخیراً در یکی از جریان های توییچ توضیح داد که اگرچه تمرینات نهایی هنوز کامل نشده است، رویداد امسال تقریباً دو ساعت و نیم طول خواهد کشید که تقریباً 45 دقیقه کمتر از سال گذشته خواهد بود. کیلی ادامه داد: «بله، نمایش امسال کوتاه‌تر است. تا زمانی که تمرینات را به پایان نرسانیم، طول کامل را نمی دانیم، اما فکر می کنم حدود دو ساعت و نیم نمایش خواهیم داشت.

فکر کنم پارسال سه ساعت و 15 دقیقه یا همچین چیزی بود. این زمان را می توان کمی افزایش داد. چون ممکن است سخنرانی ها طولانی یا مواردی از این دست باشد، اما قطعا سعی می کنیم زمان نمایش را کمی کاهش دهیم.

لوگوی جف کلی و جوایز بازی

کلی اخیراً تأیید کرده است که این رویداد بین 30 تا 40 نمایش جدید ارائه می‌کند که چندین مورد از قبل توسط سازندگان تأیید شده است، مانند Tekken 8، Star Wars Jedi: Survivor، Baldur’s Gate 3، Among Us و Final Fantasy 16. در همین حال، طبق گزارش‌ها، احتمالاً شاهد دموی جدیدی از بازی جدید Diablo 4 505 Games، بازی جدید Kojima Productions، بازی جدید Crash Bandicoot و بسته الحاقی Horizon Forbidden West در رویداد امسال خواهیم بود.

  آغاز ماجراجویی بزرگ پو در اولین تریلر فصل دوم انیمیشن پاندای کونگ فو کار

شما می توانید افکار و پیش بینی های خود را برای The Game Awards امسال با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید