آموزش انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون

خوشبختانه راه‌های ساده‌ای برای انتقال عکس‌ها، فیلم‌ها، پیام‌های متنی و سایر داده‌ها از دستگاه اندرویدی به آیفون وجود دارد.

قبل از شروع انتقال داده، همیشه ایده خوبی است که موارد زیر را انجام دهید:

اطمینان حاصل کنید که هر دو گوشی حداقل 75 درصد شارژ داشته باشند زیرا باتری گوشی در طول فرآیند انتقال بسیار سریعتر تخلیه می شود.

اطمینان حاصل کنید که اتصال Wi-Fi پایداری دارید زیرا داده ها به صورت بی سیم منتقل می شوند، به این معنی که یک سیگنال قوی و پایدار برای انتقال بهینه ضروری است.

مجدداً مقدار داده ای که در حال انتقال هستید و ظرفیت تلفنی که اطلاعات خود را به آن منتقل می کنید بررسی کنید و اگر فضای ذخیره سازی برای انتقال همه داده ها در دسترس نیست، بهتر است فقط اطلاعات اولیه خود را منتقل کنید.

روش 1: انتقال داده ها از طریق انتقال به iOS

ابتدا باید اپلیکیشن Move to IOS را در دستگاه اندرویدی خود از طریق فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید.

1. با آیفون خود شروع کنید. از «دستیار راه‌اندازی iOS»، از طریق راه‌اندازی اولیه، از جمله اتصال به Wi-Fi، ایجاد گذرواژه، و پذیرش شرایط و ضوابط Apple Diagnostics، اسلاید می‌شود. مرور

2. روی Android Data Transfer ضربه بزنید. سپس Continue را فشار دهید.

3. در دستگاه Android خود، برنامه Move to iOS را باز کنید. با خط‌مشی رازداری اپل موافقت کنید، به برنامه اجازه دسترسی به فایل‌ها و مکان خود را بدهید و وقتی به اسلاید Find Your Code رسیدید، روی Continue ضربه بزنید.

4. صفحه آیفون باید یک کد یک بار مصرف را نمایش دهد. این کد را در گوشی اندرویدی خود وارد کنید. سپس فرآیند جفت‌سازی آغاز می‌شود و می‌توانید فایل‌هایی را که می‌خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. این فهرست شامل پیام‌ها، مخاطبین، اطلاعات تقویم، حساب(های) Google، عکس‌ها، ویدیوها و تنظیمات کاربر است.

  معرفی انیمه فوتبال Ao Ashi Pro

5. اندروید و آیفون خود را ثابت بگذارید. بسته به میزان داده ای که از یک تلفن به تلفن دیگر منتقل می کنید، انتقال ممکن است تا 30 دقیقه طول بکشد.

روش دوم: انتقال داده ها از طریق حساب گوگل
این
می توانید از جیمیل خود برای انتقال داده ها از طریق ابر استفاده کنید. این روش برای مواردی که فایل‌های اضافی وجود دارد که فراموش کرده‌اید در روش اول انتقال دهید، یا قبلاً آیفون خود را راه‌اندازی کرده‌اید و نمی‌توانید از Move to iOS استفاده کنید، مناسب است.

1. در تلفن اندرویدی خود، به برنامه تنظیمات بروید. برگه Google را پیدا کنید، روی پشتیبان‌گیری کلیک کنید و بین دسته‌هایی که می‌خواهید دستگاه‌ها همگام‌سازی شوند جابه‌جا شوید. می‌توانید با باز کردن اطلاعات حساب Google خود در منوی جزئیات پشتیبان‌گیری، مواردی را که پشتیبان‌گیری می‌شود، دوباره بررسی کنید. منتظر بمانید تا پشتیبان گیری کامل شود.

2. به آیفون خود بروید. به تنظیمات iPhone > Mail > Accounts > Add Account > بروید و اطلاعات کاربری Gmail خود را وارد کنید. داده های حساب Google شما باید با iPhone شما همگام شود و به طور خودکار وارد کردن شروع شود.

3. یک جایگزین مفید دیگر

همچنین می‌توانید فایل‌ها را در پوشه Google Drive آپلود کرده و در آیفون خود دانلود کنید.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید