ارائه احتمالی بسته الحاقی بازی Horizon Forbidden West در Game Awards 2022

یکی از افشاگران قابل اعتماد در صنعت بازی به عرضه آتی بسته الحاقی Horizon Forbidden West به نام Burning Shores اشاره کرد.

کاربر The Snitch، یک خودی مشهور در صنعت بازی های ویدیویی، به راه اندازی دیگری در توییتر اشاره کرد. او تصویری از سانفرانسیسکو، لاس وگاس و لس آنجلس منتشر کرد که احتمالاً به بسته الحاقی Burning Shores برای Horizon Forbidden West و محیط آن اشاره دارد. سواحل سوزان چندین بار در طول تجربه Horizon Forbidden West ذکر شده است. برای مثال در دفتر خاطرات گیلدون در جنوب Spinebreak. برین همچنین از آن به عنوان “محل آتش و آب نمک” یاد می کند.

بازیکنانی که قصد کاوش در قسمت جنوبی نقشه را دارند اکنون برای بازگشت مطلع خواهند شد. این منطقه جدید احتمالا جایی است که داستان بسته الحاقی بازی در آن اتفاق می افتد. برخی از بازیکنان توانسته اند با استفاده از سان وینگ، که شبیه بنای یادبود پل یادبود در نزدیکی نوادا، لس آنجلس و احتمالاً سد هوور است، نگاهی دقیق تر به این منطقه داشته باشند. Media Insider Gaming این بسته اضافی را در آوریل سال می خواهد 2023 تحویل داده خواهد شد.

در سپتامبر لنس ردیکبازیگر نقش Silence در بازی Horizon به ساخت این بسته الحاقی اشاره کرد. او ویدئویی از خودش منتشر کرد که یک دستگاه ضبط حرکت به بدنش وصل شده تا حالات چهره اش را ثبت کند. در بازی در Horizon Forbidden West، بازیکن به عنوان Elway سرزمین اسرارآمیز Forbidden West، نسخه آخرالزمانی غرب ایالات متحده، به ویژه ایالت های کالیفرنیا، نوادا و یوتا را بررسی می کند.

  امکان تجربه بازی های آنلاین بدون نیاز به سرویس پلی استیشن پلاس در هفته آینده

این بازی امسال برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد و در مراسم جوایز گیم برنده هفت نامزدی شد. باید منتظر ماند و دید که آیا در مراسم اهدای جوایز بازی که فردا صبح برگزار می شود، شاهد حضور این بسته الحاقی خواهیم بود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید