سونی می گوید کمبود عرضه PS5 را برطرف کرده است

جیم رایان، مدیر عامل و رئیس SIE اعلام کرد که مشکلات موجودی پلی استیشن 5 در سال آینده تا حد زیادی حل شده است.

اوایل این هفته، طی مراسم خصوصی جوایز شریک پلی استیشن در منطقه آسیا، جیم رایان او به عنوان مدیر برند پلی استیشن، از افزایش موجودی کنسول PS5 در ماه های آینده خبر داد.

رایان در پیامی خطاب به همکاران و شرکای تجاری این مجموعه گفت: بابت مشکلات و انتقادات پیش آمده پوزش می طلبیم و صمیمانه از همکاری و صبوری شما در این دوران سخت قدردانی می کنیم. بسیاری از آثار و بازی‌های شگفت‌انگیز در ژاپن و سایر کشورهای آسیایی در سال 2022 ساخته شده‌اند.

رایان همچنین توضیح داد که انتظار می رود مشکلات کنسول نسل بعدی در ژاپن و سایر مناطق آسیایی تا پایان سال 2023 برای فصل خرید آخر سال که به تازگی آغاز شده است، به طور کامل برطرف شود.

اگرچه کنسول نسل نهم سونی در ابتدای عرضه در بازارها رکورد فروش داشت، اما بدیهی است که به دلیل کمبود عرضه و به دلیل در دسترس بودن این کنسول بازی در بسیاری از مناطق، آمار فروش PS5 در حال حاضر کمتر از فروش PS4 در طول سال است. این دوره شبیه به نسل قبلی کنسول های بازی ویدیویی است. سونی قصد دارد این شکاف در واحدهای فروخته شده را با پاسخ به تقاضای زیاد در بازار و دستیابی به فروش بالاتر از رکورد قبلی کنسول PS4 جبران کند.

دسته دوگانه پلی استیشن 5

در حال حاضر شایعات زیادی مبنی بر امکان ارائه مدل بهبود یافته و بازطراحی شده پلی استیشن 5 در ماه های آینده وجود دارد که در صورت صحت می تواند تاثیر مثبت و ملموسی بر سرعت تولید و انتقال این کنسول بازی در انواع مختلف داشته باشد. مناطق جهان

  شایعه: Zelda: Breath of the Wild عنوان دنباله‌ای در نینتندو مستقیم منتشر شد

با توجه به اطلاعات فاش شده، بعید است این مدل نسبت به مدل فعلی PS5 مزیت سخت افزاری خاصی داشته باشد. با این حال، تحلیلگران آشنا به برنامه های داخلی سونی می گویند یکی از بزرگترین تفاوت های این مدل جدید این است که این کنسول ها به درایو نوری قابل جدا شدن مجهز خواهند شد. بدین ترتیب مدل جدید پلی استیشن 5 جایگزین هر دو نسخه دیجیتالی و استاندارد فعلی این دستگاه بازی محبوب خواهد شد و گیمرها می توانند از دیسک درایو جداگانه این دستگاه استفاده کنند که توسط سونی به فروش می رسد و با USB – C به کنسول مخاطب متصل می شود. با توجه به نیاز آنها متصل است، مناسب است.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید