نبردهای وحشیانه، جوایز پیش‌سفارش و کنترل الکسا را ​​در تریلرهای جدید Dead Island 2 به نمایش بگذارید.

در تریلرهای جدید Dead Island 2، استودیو Dambuster سیستم مبارزه وحشیانه، کنترل بازی الکسا و جوایز پیش خرید را به نمایش می گذارد.

استودیو Dambuster در جریان معرفی بازی اکشن RPG Dead Island 2 تریلرهای جدیدی را منتشر کرد که در یکی از آن ها شاهد بخش های جدیدی از اکشن و گیم پلی بازی هستیم. به لطف فناوری قطع عضو واقع بینانه، بازیکنان می توانند انواع مرگ را برای زامبی های فاسد ببینند. بازیکنان می توانند از سلاح های مختلف از جمله انواع مختلف سلاح ها استفاده کنند و با آیتم های مختلف آن ها را ارتقا دهند.

در جزیره مرده 2، همه زامبی ها با دست خالی به بازیکنان حمله نمی کنند. به عنوان مثال، گروهی از آنها می توانند از راه دور به سمت بازیکنان اسید پرتاب کنند. همچنین برخی دیگر می توانند بازیکنان را برای مدتی با فریادهای بلند خود متوقف کنند و شیشه ها را بشکنند. علاوه بر این، گروهی از زامبی ها توانایی کمین مردم را دارند.

در تریلر نبرد Dead Island 2 مشاهده می شود که پس از گاز گرفتن شخصیت اصلی توسط یک زامبی، می تواند با قابلیت های محدود وارد فاز Fury Mode شود و زامبی های مقابل خود را وحشیانه با دستان خالی قطعه قطعه کند.

علاوه بر این، استودیو Dambuster در یک تریلر اعلام کرد که این بازی از سیستم کنترل الکسا پشتیبانی می کند و به گیمر اجازه می دهد تا از دستورات صوتی برای اعمال مختلف مانند تغییر اسلحه استفاده کند. این ویژگی برای بازیکنان انگلیسی زبان Xbox و PC در مناطق ایالات متحده، کانادا و بریتانیا در دسترس خواهد بود.

  آیا فیلترینگ به فیفا و دیسکورد رسیده است؟

فیلم پشتیبانی کنترل الکسا را ​​از آپارات دانلود کنید

در ادامه این نمایشگاه، نسخه HELL-A بازی رونمایی شد که شامل یک دیسک بازی، یک Steelbook، یک Expansion Pass، دو نشان پین، یک پچ DI2، یک بسته سلاح طلایی، یک بسته سلاح پالپ، شش کارت Slayer Tarot است. ، یک کارت سفر ونیز ساحل و بسته های یک و دو شخصیت. همچنین مجسمه کلکسیونی امی، یکی از قاتلان قابل بازی، برای خرید جداگانه از طریق وب سایت دیپ سیلور در دسترس خواهد بود.

در نهایت استودیو Dambuster با تریلر دیگری اعلام کرد که پیش خرید بازی آغاز شده است و به کسانی که هر کدام از نسخه ها را پیش خرید کنند، بسته Memories Of Banoi که شامل باشگاه جنگی باشگاه Banoi، جایزه سلاح متعادل و پاداش می شود، تعلق می گیرد. کارت مهارت برای فضای شخصی خواهد بود.

قبل از خرید از آپارات فیلم جوایز را دانلود کنید

بازی Dead Island 2 قرار است در تاریخ 28 آوریل 2023 (8 مه 1402) بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید تریلر سیستم نبرد و جدیدترین تصاویر این بازی را مشاهده کنید.

دانلود فیلم سیستم نبرد از آپارات

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید