تام هندرسون معتقد است که بازی GTA 6 به طور رسمی در سال 2023 ارائه خواهد شد

تام هندرسون، اینسایدر معروف دنیای بازی، در صحبت های جدید خود اعلام کرد که به بازی اعتقاد دارد. بازی مورد انتظار GTA 6 به طور رسمی توسط Rockstar در سال 2023 معرفی خواهد شد.

بی شک طرفداران دنیای بازی های ویدیویی مدت هاست که منتظر انتشار اخبار جدیدی از GTA 6 هستند و حدود ده سال از انتشار آخرین نسخه این مجموعه و ارائه اطلاعات جدید و رسمی در مورد نسخه جدید بازی می گذرد. سری بازی Grand Theft Auto می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند. اکنون در جدیدترین اخبار بازی، تام هندرسون او به‌عنوان یک صاحب‌نظر مشهور در صنعت، قویاً معتقد است که بازی GTA 6 توسط Rockstar Games و Take-Two Interactive در سال 2023 به طور رسمی معرفی خواهد شد.

همانطور که احتمالا می دانید دو بازی GTA 5 و Red Dead Redemption 2 دو سال پس از معرفی در دسترس کاربران قرار گرفتند. همین امر باعث شد که هندرسون به طور خاص بر امکان عرضه این بازی در سال 2025 تاکید کند.از سوی دیگر، Eisneider فوق الذکر معتقد است که پیش بینی مایکروسافت از انتشار این اثر در سال 2024 کمی خوش بینانه است.

کشتن در بازی GTA V

این مرد اخیراً مقاله ای با عنوان اعلامیه های بازی که می توانیم در سال 2023 در انتظار آنها باشیم در وب سایت Insider Gaming منتشر کرده است و در مورد پیش بینی های خود برای سال جدید صحبت می کند. او در این مقاله روی گزارش قبلی خود مبنی بر عرضه Grand Theft Auto 6 در سال 2024 یا 2025 ایستاده است. اگرچه پیش بینی او مورد انتقاد برخی از طرفداران این سری قرار گرفت، اما او بر این موضوع می ایستد:

من گفتم GTA 6 در سال 2024-2025 منتشر خواهد شد که هنوز هم به شدت معتقدم که تاریخ نهایی آن است. معرفی در سال 2023 کاملاً مطابق با این سال ها است. به خصوص اگر به طور کلی با روشی که Rockstar Games و Take-Two برای ارائه و انتشار بازی های خود در گذشته پیش برده اند آشنا باشید. وی در ادامه سخنان خود می گوید: «اعلام نشریه [تاریخ انتشار] آیا برای سال 2024 امکان پذیر است؟ البته. اما داستان Rockstar حاکی از آن است که به هر حال این بازی یک سال دیگر به تعویق خواهد افتاد.

این شرکت مایکروسافت در اواسط پاییز امسال در بخشی از گزارش خود به نهاد نظارتی CMA انگلستان اعلام کرده است که نسخه جدید بازی Grand Theft Auto در سال 2024 عرضه خواهد شد.از سوی دیگر اوایل نوامبر سال جاری میلادی. اشتراوس زلنیکمدیر عامل Tik To طی تماسی با سرمایه گذاران اعلام کرد که GTA 6 تحت تأثیر هک Rockstar Games قرار نگرفت. او همچنین اعلام کرد که تاخیر را به شکست ترجیح می دهد و به همین دلیل تاریخ انتشار بازی 2022 اعلام نشده است.

به نظر شما عزیزان آیا در آینده نزدیک شاهد عرضه رسمی GTA 6 خواهیم بود؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

  معرفی بسته الحاقی Path of Exile: The Forbidden Sanctum با تریلر جدید

دیدگاهتان را بنویسید