فصل سوم سریال Murder Only in the Building در سال 2023 از شبکه Hulu پخش خواهد شد.

طرفداران باید منتظر فصل سوم سریال کمدی معمایی قتل، Only Murders in the Building on Hulu در سال 2023 باشند.

با گذشت چهار ماه از پخش فصل دوم سریال کمدی جنایی-معمایی Only Murders in the Building با بازی سلنا گومز، دیزنی تاریخ پخش فصل سوم این سریال برنده جوایز را اعلام کرد.

در مقاله اخیر D23 Media که به تولیدات دیزنی برای سال 2023 می پردازد، فصل سوم Hulu’s Only Murders in the Building برای سال آینده تایید شده است. این اولین بار است که پخش سوم این سریال در سال 2023 تایید شده است. بنابراین طرفداران برای تماشای آن نیازی به صبر طولانی ندارند. این سریال در حال حاضر نامزد 4 جایزه گلدن گلوب بهترین سریال، بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر مرد است.

سریال Only Murders in the Building ماجراهای سه غریبه را دنبال می کند که مجذوب جنایات واقعی هستند که ناگهان درگیر پرونده ای مرموز می شوند و باید برای حل آن اقدام کنند. در این سریال استیو مارتین در نقش چارلز هیدن ساویج، مارتین شورت در نقش اولیور پاتنم، سلنا گومز در نقش میبل مورا، ناتان لین در نقش تدی، امی رایان در نقش جین و آرون دومینگز در نقش اسکار تورس بازی می‌کنند. پل راد بازیگر دنیای سینمایی مارول نیز در فصل سوم سریال Only Murder in the Building نقش یکی از بازیگران برادوی به نام بن گلنروی را بازی کرد.

استیو مارتین یکی از سازندگان و نویسندگان سریال Only Murders in the Building به همراه جان هافمن تهیه کننده سریال گریس و فرانکی (گریس و فرانکی) کارگردانی این سریال را بر عهده دارند. استیو مارتین، جان هافمن، مارتین شورت، سلنا گومز، جیمی بابیت، دن فوگلمن و جس روزنتال تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند.

  تاخیر در بازگشت به‌روزرسانی کاراکتر Overwatch 2 Mei

دیدگاهتان را بنویسید