امکان اضافه شدن نقشه Resurgence به Warzone 2 در آینده نزدیک

نقشه Resurgence احتمالا به زودی برای بازیکنان Call of Duty: Warzone 2 در دسترس خواهد بود.

طبق یک گزارش جدید، نقشه Resurgence بازی Call of Duty: Warzone 2 به زودی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. Warzone 2 توانست در مدت کوتاهی پس از انتشار در بین طرفداران بتل رویال بسیار محبوب شود. با این حال، تغییرات زیادی در این نسخه جدید بازی ایجاد شد که برخی از آنها باعث نارضایتی طرفداران شد. در Warzone 2 شاهد مسابقات تاکتیکی با سرعت کمتر، نقشه های بزرگتر و تاکید زیاد بر استفاده از تمام منابع بازیکنان برای زنده ماندن در نبردها هستیم. گستردگی بازی بسیار بیشتر از Warzone 1 است و بازیکنانی که خواهان نبردهای سریع هستند راضی نخواهند شد.

سازندگان در نسخه اول از طریق Rebirth Island و حالت Resurgence موفق شدند نبردهای سریع و نفس گیر را در اختیار این دسته از بازیکنان قرار دهند. این حالت به بازیکنان اجازه می‌داد تا زمانی که حداقل یکی از هم‌تیمی‌هایشان زنده بود، در عرض یک دقیقه پس از مرگ، دوباره شروع به کار کنند. با نزدیک شدن به پایان مسابقه، گزینه respawn به ایستگاه های معاملاتی محدود خواهد شد. نقشه جزیره Rebirth Warzone 1 متراکم و فشرده بود تا اطمینان حاصل شود که بازیکنان دائماً در نبردهای نزدیک می جنگند.

از شخصیت های بازی Battle Royale Warzone

اکنون به نظر می رسد که بازیکنان به زودی نقشه Resurgence جدیدی را در بازی Call of Duty: Warzone 2 دریافت کنند. به گزارش Insider Gaming، دو منبع در Activision ادعا می کنند که نقشه و حالت جدید Resurgence در فصل دوم بازی در دسترس خواهد بود. انتظار می رود این فصل از اوایل فوریه امسال آغاز شود. اگرچه مشخص نیست که آیا این نقشه و حالت جدید در همان روز منتشر می شود یا خیر. این منابع جزئیات زیادی در مورد نقشه جدید ذکر نکرده اند. تنها گزینه گنجاندن محیط قلعه از بازی Call of Duty: World at War است. با این حال، سازندگان هنوز این موارد را تایید نکرده اند.

  هواوی میت 50 ای رونمایی شد; یک گوشی میان رده اما قابل احترام!

طرفداران Warzone 2 احتمالا باید تا پایان ژانویه منتظر بمانند تا توسعه دهندگان اطلاعاتی درباره اضافه شدن احتمالی نقشه Resurgence منتشر کنند. در گذشته حالت Resurgence پس از هفت ماه به Warzone اضافه شد. لازم به ذکر است که در آن زمان Resurgence یک حالت و نقشه کاملاً جدید بود و تیم پشتیبانی Warzone 1 باید آن را از ابتدا طراحی و توسعه می داد. با این حال، این نقشه احتمالا توسط تیم Warzone 2 در حال توسعه است و به عنوان محتوای پس از عرضه در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا تا به حال توانسته اید Warzone 2 را تجربه کنید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید