بینش لورن اشمیت هیسریش در مورد چگونگی پایان سریال The Witcher

لورن اشمیت هیسریش در مصاحبه ای با رسانه Collider اعلام کرد که از نحوه پایان سریال The Witcher کاملا آگاه است.

با توجه به اینکه دو فصل سریال The Witcher به صورت آنلاین به بینندگان نتفلیکس تحویل داده شده است و دو فصل دیگر نیز در راه است، طرفداران می خواهند بدانند که آیا لورن اشمیت هیتریچ آیا او می داند که این اقتباس تلویزیونی چگونه به پایان می رسد؟

مجری سریال Witcher اخیراً در مصاحبه ای با رسانه Collider اظهار داشت: یکی از اهداف من و سران شبکه نتفلیکس این است که همیشه نقطه پایان داستان را در ذهن داشته باشیم. چون به نظر من، اگر وقتی شروع به نوشتن داستان کنید، پایان راه را ندانید، به هم می خورید. برای پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله من دقیقا این سریال را می شناسم [The Witcher] به کجا ختم خواهد شد؟ من می دانم که این سریال چه فصلی به پایان می رسد و می دانم که چگونه تمام می شود. بسیار هیجان انگیز خواهد بود.”

اگرچه لورن اشمیت هیسریش در مورد چگونگی اقتباس از رمان های بسیار محبوب The Witcher می نویسد. آندری ساپکوفسکی توضیحاتی ارائه کرد، اما طرفداران هنوز نمی‌دانند فصل‌های آینده چه جهتی را طی خواهند کرد. به خصوص که نتفلیکس به اقتباس از یک کتاب برای تولید هر فصل از سریال ویچر محدود نمی شود.

مجری سریال The Witcher در این باره توضیح داد: «فکر می‌کنم خیلی‌ها معتقدند که هر فصل سریال به یکی از کتاب‌های این سریال می‌رود، اما مطمئناً اینطور نیست که ما بتوانیم این کار را انجام دهیم. این به خاطر وجود کتاب هایی مانند خون الف است. این است که فصل دوم سریال Witcher یک تفسیر آزاد از آن در نظر گرفته می شود.

  هواوی محصولات جدیدی را معرفی کرد ساعت هوشمند، تبلت، کامپیوتر و هدست واقعیت مجازی

“این کتاب [خون الف‌ها] هیجان کافی برای ادامه کار وجود نداشت. بنابراین در نهایت مجبور شدیم از بخش هایی از داستان های کوتاه کتاب غسل تعمید آتش استفاده کنیم. فصل دوم یا به عبارتی اپیزود دکلن، دانه ای از حقیقت، با داستان های کوتاه قسمت اول کتاب آغاز می شود. بنابراین باید در مورد تقسیم بندی کتاب ها به فصل های مختلف سریال انعطاف پذیر باشیم. من از ابتدای کارم به این موضوع فکر کردم.

مجموعه ویچر بر اساس کتاب های فانتزی آندری ساپکوفسکی ساخته شده است که داستانی حماسی از سرنوشت را روایت می کند. در این سریال، یک شکارچی هیولا تنها به نام گرالت تلاش می کند تا جایگاه خود را در دنیایی بیابد که در آن انسان ها از حیوانات بدترند. تولید این مجموعه تا حد زیادی از کتاب ها الهام گرفته شده است، اما عناصری از بازی های استودیو CD Project را نیز در خود دارد.

لورن اشمیت-هیسریچ تهیه کننده اجرایی و مجری سریال The Witcher است. تومک باگینسکی و جارک ساگو توسط شرکت تصویر پلاتاج، جیسون براون و شان دانیل کمپانی شان دانیل نیز از دیگر تهیه کنندگان اجرایی سریال است. به گفته لورن اشمیت-هیسریچ، فصل سوم سریال Witcher از دومین رمان این مجموعه به نام The Time of Contempt الهام گرفته شده است که کتاب مورد علاقه مجری برنامه است.

دیدگاهتان را بنویسید