در مطالعه جدید کپکام هیچ اشاره ای به فروشگاه مایکروسافت نشده است

کپکام نظرسنجی جدیدی را برای پایان سال ارائه کرده است که به طور عجیبی اشاره ای به فروشگاه مایکروسافت نکرده است.

Capcom در حال انجام مطالعات مختلف است که آخرین آنها تا پایان سال است سال 2022 برای آگاه نگه داشتن مردم از عملکرد شرکت در سال آینده و بعد از آن است. اگرچه Monster Hunter Rise یکی از اولین بازی‌های معرفی‌شده است که در سال 2023 بر روی Xbox Game Pass عرضه می‌شود، اما وقتی از بازیکنان ایکس‌باکس پرسیده می‌شود که چگونه بازی‌ها را ترجیح می‌دهند، پاسخ عجیبی می‌دهند.

برخلاف نظرسنجی‌های قبلی، این نظرسنجی درباره بازخورد بازیکنان چندان باز نیست و وقتی از این سوال پرسیده می‌شود که «چطور بازی‌ها را ترجیح می‌دهی؟»، گزینه‌های مختلفی برای پلتفرم‌ها و فروشگاه‌های دیگر قابل مشاهده است؛ اما نام مایکروسافت و فروشگاه Xbox در آن قابل مشاهده نیست. فقط گزینه های دیگری وجود دارد که پاسخ مورد نظر را نمی توان نوشت.

با توجه به اینکه Mega Man Battle Network Legacy Collection تنها بازی تایید شده رسمی برای عرضه نشدن بر روی ایکس باکس است، این اشتباه عجیبی است و در فرم به هیچ عنوان اشاره ای به پلتفرم های ایکس باکس نشده است. البته این پرسشنامه همه خبر بد نیست، اما خبر خوب این است که دو بازی Dragon’s Dogma 2 و Pragmata از جمله آثار تایید شده کپکام برای عرضه در سال 2023 هستند که می تواند طرفداران را امیدوار کند.

اگرچه هر دو اثر با لحظه اکران فاصله زیادی دارند، اما حداقل ذکر آنها نکته مثبتی است. همچنین با تکمیل این نظرسنجی به والپیپری در قالب زیر از شخصیت های مختلف این شرکت برای کامپیوتر یا موبایل خود دسترسی خواهید داشت.

  Redmi Note 11 T Pro و Pro Plus همراه با Note 11 SE معرفی شدند

تصاویر پس زمینه شخصیت های مختلف Capcom در نظرسنجی پایان سال 2022

منتظر چه چیزی از Capcom در سال 2023 هستید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید