رفع مشکل بلاک لایک اینستاگرام

اینستاگرام برای مقابله با ربات های آنلاین یک سری محدودیت ها را برای حساب های کاربری اعمال می کند. یکی از محدودیت هایی که ممکن است با آن روبرو شده باشید مسدود کردن لایک ها است. در این صورت اینستاگرام از طریق پیامی به شما اطلاع می دهد که مجاز به لایک نیستید. اینستاگرام کاربرانی را که از قابلیت لایک کردن در این پلتفرم «سوءاستفاده» می‌کنند، محدود می‌کند.

برای درک نحوه رفع انسداد لایک در اینستاگرام، ابتدا باید دلیل بلاک شدن را بدانیم. به طور کلی، اگر تعداد زیادی پست را در مدت زمان کوتاهی لایک کنید، اینستاگرام به طور موقت قابلیت لایک را از حساب شما حذف می کند. در حال حاضر بلاک کردن مانند اینستاگرام یکی از مشکلات گسترده این پلتفرم است و روزانه کاربران زیادی را درگیر خود می کند.

دلیل مسدود شدن لایک در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام به عنوان یکی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در جهان روزانه پذیرای کاربران زیادی است. برخی از کاربران با جعل کردن تعداد لایک ها و کامنت ها سعی در جلب توجه بیشتر دارند. اینستاگرام از این مشکل آگاه است و با استفاده از روش های خاصی سعی در توقف فعالیت روبات هایی دارد که برای این منظور ساخته شده اند.

محدودیت در اینستاگرام فقط برای لایک ها اعمال نمی شود. اگر کامنت های زیادی بگذارید، به طور موقت امکان گذاشتن نظرات را نیز از دست خواهید داد. این عبارت حتی در مورد فالو کردن و عدم فالو کردن نیز صدق می کند. بلاک شدن از اینستاگرام به این دلیل است که این شبکه اجتماعی شما را به عنوان یک حساب جعلی شناسایی کرده است.

  Atomic Heart تا زمستان به تعویق افتاده و ناشر بازی اعلام شده است

یکی از دلایل احتمالی این است که حساب کاربری جدید است. اگر یک حساب کاربری جدید ایجاد کرده اید و به طور ناگهانی در آن فعالیت زیادی دارید، احتمالاً مشکل مسدود کردن لایک اینستاگرام برای شما مشکل خواهد بود. ارسال تعداد زیادی پست در مدت زمان کوتاه، لایک کردن تعداد زیادی پست، دنبال کردن تعداد زیادی حساب کاربری و گذاشتن تعداد زیادی کامنت از عوامل مسدود شدن اینستاگرام هستند.

خوشبختانه مسدود شدن لایک های اینستاگرام دائمی نیست و پس از مدت زمان نسبتا کوتاهی می توانید کنترل کامل حساب کاربری را به دست آورید. بسته به دستورالعمل های خود، اینستاگرام ممکن است برخی از حساب ها را به طور کامل حذف کند، اما این ممنوعیت موقتی است.

نوع بلاک کردن در اینستاگرام به فعالیت شما بستگی دارد. گاهی اوقات اینستاگرام تاریخ خاصی را برای رفع بلاک اعلام می کند، اما در برخی پیام ها هیچ تاریخی اعلام نمی شود.

چگونه بلاک لایک را در اینستاگرام حذف کنیم؟

برای رفع انسداد لایک های اینستاگرام، باید صبور باشید. به طور معمول، محدودیت های حساب پس از حداقل 48 ساعت حذف می شود. اگر بدشانس باشید، ممکن است یک یا دو هفته نتوانید یک پست جدید را لایک کنید. طولانی ترین زمان برای مسدود کردن لایک در اینستاگرام معمولا دو هفته است.

اگر اینستاگرام حساب کاربری شما را محدود کرد وحشت نکنید. بلاک شدن توسط اینستاگرام یک اتفاق رایج است و مشکل بزرگی برای حساب شما ایجاد نمی کند. بسیاری از وبلاگ نویسان بزرگ نیز بارها در اینستاگرام محدود شده اند.

هیچ روش ساده‌ای برای رفع انسداد لایک‌های اینستاگرام وجود ندارد، اما به شما توصیه می‌کنیم حداقل دو هفته منتظر بمانید. ابتدا تمام فعالیت های خود را برای مدتی متوقف کنید. پس از رفع محدودیت حساب، سعی کنید کمتر فعال باشید تا اینستاگرام دوباره شما را محدود نکند.

  7 گیگابایت اینترنت رایگان برای ساکنین کردستان

تا هفت روز پس از حذف بلوک لایک اینستاگرام، سیستم های امنیتی این شبکه اجتماعی فعالیت های شما را رصد خواهند کرد. در طول این هفت روز، هر فعالیت غیرعادی ممکن است منجر به محدودیت مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید