روند توسعه Final Fantasy 7 Rebirth سریع‌تر و سریع‌تر می‌شود

سازنده بازی Final Fantasy 7 Rebirth گفت که روند توسعه بازی در حال تسریع است و به معرفی بزرگ دیگری اشاره کرد.

امسال بود که اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy 7 Rebirth را معرفی کرد و در همان زمان شرکت ژاپنی اعلام کرد که قسمت دوم این بازسازی بازی Final Fantasy 7 در زمستان 2023 منتشر خواهد شد. از آن زمان تاکنون تقریبا هیچ اطلاعات جدیدی در مورد این بازی منتشر نشده است. اما ظاهرا در پشت صحنه، روند ساخت بازی به خوبی پیش می رود.

در پیامی به مناسبت سال نو، یوشینوری کیتاسه، سازنده بازی گفت که روند توسعه بازی Final Fantasy 7 Rebirth در حال افزایش است و به یک اطلاعیه بزرگ اشاره کرد. با این حال او دقیقاً نگفته است که این معرفی چیست و چه زمانی اعلام می شود. او همچنین در اطلاعیه دیگری در مجله فامیتسو گفت که امیدوار است «در زمان مناسب» اخبار جدیدی از این بازی منتشر کند.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و حتی مراحل ساخت دنباله این بازی و قسمت پایانی سه گانه بازسازی Final Fantasy 7 آغاز شده است.با توجه به زمان انتشار زمستانی این اثر از نظر فنی می تواند تا مارس 2024 منتشر شود. با این حال، امیدواریم اسکوئر انیکس زمان انتشار دقیق تری را در ماه های آینده اعلام کند. لازم به ذکر است که یکی دیگر از بازی های این سری با نام Final Fantasy 16 در تاریخ 1 جولای 1402 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

  Exynos 2200 با پردازنده گرافیکی Xclipse مبتنی بر AMD RDNA2 معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید