زمان بندی تریلر جدید Ant-Man 3

زمان انتشار یک تریلر جدید است Ant-Man and the Wasp: Quantumania تایید شد و تریلر آن باید به زودی منتشر شود.

آبان ماه امسال بود استودیو مارول اولین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania را منتشر کرد، جایی که ما به دنیای کوانتومی سفر کردیم و کانگ فاتح را برای اولین بار دیدیم. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار تریلر بعدی Ant-Man 3 مشخص شد. به گزارش MCU Direct، تریلر بعدی فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 9 ژانویه (19 دسامبر) یعنی دوشنبه هفته آینده منتشر شود.

این تریلر که به عنوان یک نمای انحصاری ثبت شده است، قرار است در جریان بازی قهرمانی ملی فوتبال کالج که صبح روز سه شنبه ساعت 4 صبح به وقت ایران آغاز می شود، از ESPN پخش شود، زمانی که می توانید منتظر دومین تریلر Ant-Man 3 باشید. بین دو نیمه این مسابقه در عین حال، انتظار می رود تریلر جدید فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania در یوتیوب برای طرفداران در دسترس قرار گیرد، زیرا زمان زیادی تا نمایش اولین فیلم از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول باقی نمانده است. .

پل راد در نقش اسکات لانگ (مرد مورچه ای) اوانجلین لیلی به عنوان هوپ پیم (زنبور)، مایکل داگلاس به عنوان هنک پیم، میشل فایفر به عنوان جانت ون داین، کاترین نیوتن در نقش یک نفر لنگ، جاناتان میجرز به عنوان خان فاتح، پارک رندال مثل جیمی وو، بیل موری و ویلیام جکسون هارپر آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania ظاهر می شوند و به ایفای نقش می پردازند.

  Honor X40i با نمایشگر 6.7 اینچی و دوربین 50 مگاپیکسلی معرفی شد.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 17 فوریه اکران شود. پیتون ریدکارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man فیلم Ant-Man 3 را بر اساس فیلمنامه جف لاونزنویسنده و تهیه کننده سریال ریک و مورتی، پاسخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید