نمایش اعضای کلون فورس 99 در تیزر فصل دوم Star Wars: The Bad Batch

لوکاس فیلم تیزر جدیدی از انیمیشن Star Wars: The Bad Batch با حضور اعضای کلون فورس 99 به اشتراک گذاشته است.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون مطلع شدیم که لوکاس فیلم تیزر جدیدی از فصل دوم سریال انیمیشن Star Wars: The Bad Batch در شبکه آنلاین دیزنی پلاس منتشر کرده است. این ویدئو اعضای کلون فورس 99 را دوباره معرفی می کند و شامل چند سکانس اکشن متحرک می شود. فصل دوم این انیمیشن علمی تخیلی اکشن 16 قسمتی خواهد بود که در 4 ژانویه 2023 (14 دسامبر 1401) پخش خواهد شد.

دانلود از آپارات

مجموعه انیمیشن Star Wars: The Bad Batch ماه ها پس از وقایع سیاره Kamino نشان می دهد، Clone Force 99 یا Bad Batch پس از سقوط جمهوری کهکشانی به ماجراجویی های خود در امپراتوری کهکشانی ادامه می دهند. در حالی که آنها انواع مختلفی از ماموریت های هیجان انگیز را انجام می دهند، این گروه با دوستان و دشمنانی روبرو می شوند که برخی آشنا هستند و برخی برای اولین بار با آنها آشنا می شویم. این ماموریت ها گروه را به مکان های غیرمنتظره و خطرناک می برد.

دی بردلی بیکر، مایکل مهندس، بن دیسکین، باب برگن، گوندولین یو، نشیر دلال، فضای داخلی سالن، رئا پرلمن، لیام اوبراین، سام ریگل، تینا هوانگ و نس باتیستا آنها از جمله صداپیشگان سریال انیمیشن Star Wars: The Bad Batch هستند. دیو فیلونی و جنیفر کوربت آنها مسئول توسعه این انیمیشن هستند مت میچنوویتز او به عنوان ویراستار داستان کار می کند. آتنا پورتیلو، برد رائوجنیفر کوربت و کری بک آنها به عنوان تهیه کنندگان اجرایی این اثر معرفی می شوند.

  انواع روشهای بازاریابی دیجیتال - ابزارها و روشهای بازاریابی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید