Elden Ring و Monster Hunter Rise در فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های Steam در سال 2022 قرار دارند.

دو بازی RPG ژاپنی Elden Ring و Monster Hunter Rise به عنوان دو بازی پرفروش پلتفرم استیم در سال 2022 معرفی شدند.

با پایان سال 2022، اکنون نیز مانند هر سال، شرکت Velo آمار پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های فروشگاه استیم در سال گذشته را ارائه کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این آمار مربوط به بازه زمانی 1 ژانویه 2022 تا 18 دسامبر 2022 است و این رتبه بندی بر اساس مجموع درآمد این آثار در سال گذشته ترتیب داده شده است.

مانند هر سال، Steam Store رایگان برای بازی کردن بازی هایی مانند Yu-Gi-Oh! استودیوی بازیسازی آمازون Master Duel، Lost Ark، Volvo’s Dota 2 و Counter-Strike: GO و دو بازی Battle Royale PUBG: Battlegrounds و NARAKA: BLADEPOINT به همراه Destiny 2 و Apex Legends در رتبه های اول تا هشتم پرفروش ترین بازی های Steam22 در 20 قرار گرفتند. . هستند.

از سوی دیگر، Elden Ring، Monster Hunter Rise، Dying Light 2 Stay Human و Kalaf Duty Modern Warfare 2 نیز پرفروش‌ترین بازی‌های غیر رایگان این فروشگاه در جدول پلاتینیوم استیم هستند.

Elden Ring و Monster Hunter Rise در فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های سئو کول

در دومین جدول پرفروش‌ترین بازی‌های استیم که با نام Gold نیز شناخته می‌شود، شاهد حضور بازی‌هایی مانند Cyberpunk 2077، Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، Ready or Not، Dead by Daylight، FIFA 23 و بازی‌های GTA V و RDR2 از بازی Rockstar. سه بازی God of War، Forza Horizon 5 و Total War: Warhammer 3 نیز در انتهای جدول پرفروش‌ترین بازی‌های Golden Steam قرار دارند.

طبق آخرین آمار منتشر شده توسط Bandai Namco، تا پایان سپتامبر 2022، Elden Ring بیش از 17.5 میلیون نسخه فروخته است که نشان دهنده عملکرد شگفت انگیز جدیدترین اثر استودیوی From Software تنها 6 ماه پس از انتشار اولیه بازی است. علاوه بر این، در ابتدای ماه گذشته، این بازی موفق شد جایزه بهترین بازی سال 2022 را از The Game Awards دریافت کند و به همین دلیل فروش Elden Ring در پایان سال نیز قابل توجه و قدرتمند بود.

  شباهت های انیمیشن انکانتو و کوکو دو فیلم از یک داستان!

بازی ژاپنی RPG Monster Hunter Rise نیز به عنوان پورت مستقیم نسخه نینتندو سوییچ 2021 در نظر گرفته می شود.این نسخه از بازی که دارای تنظیمات گرافیکی بهبود یافته و نرخ فریم است، در اوایل ژانویه 2022 منتشر شد و جدا از این بازی که توسط منتقدان و بازیکنان تحسین شده است، پیش از این در صدر فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های پلتفرم PC در سال 2022 قرار گرفته است.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید