احتمال عرضه بازی جنگ ستارگان یوبی سافت در سال 2023

به تازگی کارگردان بازی جنگ ستارگان یوبی سافت با انتشار توییتی احتمال ارائه رسمی این بازی و انتشار اطلاعات جدیدی از آن در سال ۲۰۲۳ را مطرح کرده است.

در سال های اخیر پروژه های مختلفی از سری جنگ ستارگان در استودیوهای بزرگ بازی سازی توسعه یافته و مراحل ساخت را پشت سر می گذارند. یکی از این پروژه ها مربوط به استودیو است Massive Entertainment یکی از زیرمجموعه های یوبی سافت است که دو سال پیش توسط این استودیوی فرانسوی تایید شد. اثری داستان محور و جهان باز به کارگردانی او جولین گریتی و اطلاعات زیادی در مورد او وجود ندارد. استودیو مذکور در سال های اخیر در ساخت بازی The Division نقش داشته است. با این حال، طبق اخبار جدید دنیای بازی، به نظر می رسد در سال جدید جزئیات و اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آوریم.

بازی Star Wars محصول شرکت Massive Entertainment

بازی جنگ ستارگان استودیوی Massive از سال 2021 در حال توسعه است و به نظر می رسد که امسال شاهد رونمایی کامل آن از سوی سازندگان بازی خواهیم بود. در ساعات گذشته جولین گریتی کارگردان این بازی گفت: “2023 سال بزرگی برای ما خواهد بود. به ماجراجویی بپیوندید.” توییت مذکور به همراه تصویری از جنگ ستارگان منتشر شد و گمانه زنی های زیادی را در مورد محصول جدید استودیو Massio به راه انداخت.

دو سال پیش و پس از ارائه این بازی، اعلام شد که اثر مورد بحث در حال حاضر در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. از طرفی شرکت Massive Entertainment در روزهای اخیر شروع به جستجوی تست کننده های مختلف برای این بازی کرده است. گزارش ها حاکی از آن است که این بازی ممکن است تا سال 2025 منتشر نشود. استودیو Massio در کنار ساخت این اثر، بر روی توسعه بازی Avatar: Frontiers of Pandora تمرکز کرده و به دنبال انتشار آن تا قبل از آوریل 2024 است.

  پله اسطوره فوتبال جهان در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

Avatar: Frontiers of Pandora بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.

به نظر شما عزیزم آیا ما شاهد انتشار اطلاعات جدیدی برای این بازی خواهیم بود؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید