اعلام تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Black Panther 2

و در نهایت تاریخ پخش فیلم Black Panther: Wakanda Forever توسط سرویس استریم دیزنی پلاس رونمایی شده است و طرفداران به زودی می توانند نسخه با کیفیت این فیلم را تماشا کنند.

چند وقت پیش مشخص شد که فیلم Black Panther: Wakanda Forever در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد و اکنون در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Black Panther 2 تعیین شده است.Disney Plus تایید کرده است که Black Panther: Wakanda Forever در روز جمعه 20 ژانویه از سرویس استریم پخش خواهد شد.

Black Panther: Wakanda Forever بیش از 820.1 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است که بیش از 439.6 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 380.5 میلیون دلار در کشورهای دیگر است. فیلم Black Panther 2 هم اکنون در گیشه تعطیلات کریسمس و سال نو به خوبی کار می کند و انتظار می رفت که پس از این فاصله شاهد اعلام تاریخ اکران فیلم Black Panther 2 در دیزنی پلاس باشیم. اگرچه این فیلم به مرز میلیارد دلار نمی رسد، اما در باکس آفیس خوب ظاهر شد.

این فروش در واقع فروش قابل توجهی پس از اپیدمی ویروس کرونا محسوب می شود و به نظر می رسد باید منتظر معرفی فیلم Black Panther 3 باشیم. همچنین با رسیدن فروش داخلی Black Panther: Wakanda Forever به مرز 439 میلیون دلار، این فیلم رسماً تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک ابرقهرمان زن در باکس آفیس ایالات متحده شد و از کاپیتان مارول و زن شگفت‌انگیز پیشی گرفت.

لتیسیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تانوک هوئرتا، ​​آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و مایکل کول آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. هم رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه Black Panther: Wakanda Forever را بر عهده داشته است.

  اتحادیه اروپا به تیک توک هشدار داده است: اگر قوانین را رعایت نکنید، مسدود خواهید شد

دیدگاهتان را بنویسید