انتشار احتمالی Ghostwire Tokyo با محتوای جدید Game Pass

بر اساس اطلاعات دریافتی، بازی Ghostwire Tokyo در مارس 2023 برای سرویس Xbox Game Pass همراه با محتوای جدید منتشر خواهد شد.

طبق گزارش یکی از کاربران Reddit که ظاهراً به اطلاعات لو رفته در مورد برنامه های Zenimax Media در سال 2023 دسترسی داشته است، Ghostwire Tokyo در مارس 2023 (مارس 1401 یا آوریل 1402) برای کاربران ایکس باکس عرضه خواهد شد. علاوه بر این، همانطور که انتظار می رفت، برای سرویس Game Pass نیز از روز اول عرضه در نظر گرفته شده است.

در این پست همچنین به Ghostwire Tokyo اشاره شده است این با محتوای جدید برای پلتفرم ایکس باکس عرضه خواهد شد. زمان انتشار این بازی برای کنسول های مایکروسافت دقیقا مصادف است با انقضای قرارداد انحصاری پلی استیشن در 25 مارس 2023 (5 آوریل 1402).

رئیس قرمز در بازی Ghostwire: Tokyo

انتظار می رود محتوای جدید بازی Ghostwire: Tokyo همزمان با کنسول های ایکس باکس برای کاربران رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 در دسترس قرار گیرد. Bethesda قبلاً تبلیغ Ghostwire Tokyo را برای Xbox Series X و Xbox Series S با یک تصویر تبلیغاتی نصب شده بر روی دیوار مرکز بین‌المللی جدید این شرکت در لندن، انگلستان آغاز کرده است. در واقع در این پوستر Xbox Series X|S نیز در میان پلتفرم های پشتیبانی شده توسط بازی دیده می شود.

Ghostwire: Tokyo یک بازی اکشن ماجراجویی است که در سال 2022 منتشر شده است. این بازی توسط استودیو Tango Gameworks ساخته شده است و Bethesda Software ناشر آن است. این بازی در تاریخ 25 مارس 2022 برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شد. بازی در سبک اول شخص طراحی شده است و بازیکن باید با توانایی های ماورایی و ذهنی خود بر ارواح ترسناک توکیو غلبه کند.

  چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از طلوع آفتاب تا دسته وحشی

دیدگاهتان را بنویسید