انتشار تصاویر جدید از فصل دوم سریال سایه و استخوان

شبکه آنلاین نتفلیکس عکس های جدیدی از فصل دوم سریال فانتزی Shadow and Bone منتشر کرده است که برخی از شخصیت های آن را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شبکه آنلاین نتفلیکس تصاویر جدیدی از فصل دوم سریال Shadow and Bone را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. اولین قسمت از فصل دوم این سریال فانتزی درام معمایی قرار است در تاریخ 16 مارس 2023 (25 مارس 1401) پخش شود.

تصاویر جدید سریال Shadow and Bone تعدادی از بازیگرانی را نشان می دهد که برای فصل دوم بازمی گردند و در میان آنها می توانیم جسی می لی مانند آلینا استارکووا، آرچی رنو در نقش مالین اورتسف، کیت یانگ به عنوان جاسپر فاهی، دیزی هد در نقش جنیا صفین و جورجیا ریس در نقش تزارینا تاتیانا اشاره کرد. این تصاویر نگاهی اجمالی به شخصیت ویلن هندریکس دارند جک ولو او در فصل دوم نقش خود را تکرار خواهد کرد.

عکس جدید از فصل دوم سریال سایه و استخوان

تصویری جدید از فصل دوم سریال سایه و استخوان

تصویر شخصیت های فصل دوم سریال سایه و استخوان

در خلاصه فصل دوم سریال سایه و استخوان می خوانیم: «این فصل، آلینا استارکووا در حال فرار است. به گفته برخی او پرتو امید است و به عقیده برخی متهم به خیانت است. اما ژنرال کریگان برگشته تا کارش را تمام کند. با حمایت ارتش مهیب هیولاهای به ظاهر جاودانه و سربازان ترسناک گریشا، کریگان خطرناک تر از همیشه است.”

النا و ملین برای شانسی در برابر ژنرال، متحدان قدرتمندی را جمع می‌کنند و برای یافتن دو موجود افسانه‌ای سفری را در سراسر قاره آغاز می‌کنند. در کاتردام، گروه کروز باید متحدان جدیدی برای رویارویی با رقبای قدیمی خود پیدا کنند. هنگامی که گروه با دزدی مرگبار روبرو می شوند، آنها یک بار دیگر با Sun Summoner افسانه ای برخورد می کنند.

  کریستال داینامیکس درخواست های طرفداران را برای احیای Legacy of Kain شنیده است

سریال Shadow and Bone بر اساس رمان هایی به همین نام نوشته شده است لی باردوگو خدمتکار و اریک هایزرفیلمنامه نویس، خالق، مجری برنامه، تهیه کننده اجرایی و نویسنده نامزد جایزه اسکار است. لویی تان (بازیگر فیلم Mortal Kombat) در نقش تولیا یول باتر، آنا لئونگ بروفی (بازیگر ردیابی) در نقش تامار کر بطار و پاتریک گیبسون (بازیگر سریال OA) در نقش نیکولای لانسف یکی از بازیگران جدید فصل دوم سریال به حساب می آید.

سریال Shadow and Bone توسط کمپانی 21 Laps Entertainment و شان لوی، دن لوین، دن کوهن، ادامه دادنلی باردوگو پویا شهبازیاN و لی تولند کریگر آنها به عنوان تولیدکنندگان اجرایی آن عمل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید