جرمی رنر در شرایط بحرانی اما پایدار است

جرمی رنر، بازیگر نقش هاوکی در دنیای سینمایی مارول، به شدت مجروح شد و در شرایط بحرانی اما پایدار در بیمارستان بستری شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونگرمر رنر در حین پاکسازی برف در تصادفی به شدت مجروح شد. به گفته نماینده رنر، او اکنون در شرایط بحرانی اما پایدار در بیمارستان بستری است. اطلاعات زیادی در دست نیست و فقط گفته می شود که وی دچار سانحه هوایی شده و به شدت مجروح شده است. رنر پس از این حادثه با هواپیما به بیمارستان منتقل شد و یکی از نمایندگان رنر به ددلاین گفت که خانواده‌اش اکنون در کنار او هستند و این بازیگر تحت مراقبت‌های پزشکی عالی است.

نماینده رنر افزود که در صورت تغییر وضعیت بازیگر به مردم اطلاع خواهد داد، اما او از خبرنگاران و مردم خواست به حریم خصوصی خانواده رنر احترام بگذارند. Germer Renner در طول سال‌ها بیشتر به خاطر بازی در نقش Hawkeye در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، اما پس از اتفاقات سریال Hawkeye، هنوز مشخص نیست که آیا او به MCU بازمی‌گردد یا خیر. رنر اخیراً در فصل دوم شهردار کینگستاون نیز بازی کرده است.

پخش فصل دوم شهردار کینگ‌تاون در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۵ دسامبر ۱۴۰۱) از پارامونت پلاس آغاز خواهد شد. جرمی رنر همچنین در آثار دیگری مانند قتل جسی جیمز توسط رابرت فورد ترسو، قفسه صدمه دیده، شهر، میراث بورن، ماموریت: غیرممکن – پروتکل شبح، ماموریت: غیرممکن – ملت سرکش، فیلم آمریکایی Hustle بازی کرده است. ، فیلم Kill the Messenger ، فیلم Arrival ، فیلم رودخانه باد و فیلم Tag.

  پوکو C40 معرفی شد; گوشی ارزان پوکو

دیدگاهتان را بنویسید