رئیس استودیو Nuttydog اشاره می کند که برخی از شایعات دروغ هستند

به نظر می رسد نیل دراکمن، کارگردان سری The Last of Us برخی از شایعات اخیر در مورد اولویت بندی ساخت و انتشار قسمت سوم این سری قبل از بازی دیگری را رد کرده است.

در آخرین اخبار بازی، نیل دراکمن، ناتی داگ کارگردان و سرپرست استودیو The Last of Us به طور غیرمستقیم شایعاتی مبنی بر اینکه قسمت سوم سریال The Last of Us پروژه اصلی فعلی Naughty Dogg است و در مرحله اصلی تولید است را رد کرد. چند هفته پیش، یکی از Eisnaider ادعا کرد که Naughty Dog علاوه بر توسعه بازی چند نفره The Last of Us، در واقع بر روی قسمت سوم نیز کار می کند. برخی فکر می کردند که این شایعه با توجه به منبع آن ممکن است معتبر باشد، اما توییت اخیر نیل دراکمن صحت آن را مورد تردید قرار داد.

دراکمن در پیام جدیدی که در توییتر به اشتراک گذاشت، اشاره کرد که Naughty Dog در سال 2023 چیزهای جالب زیادی برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران خواهد داشت که مربوط به برخی از پروژه های آینده این شرکت خواهد بود. در ادامه آن توییت، دراکمن به طور رمزآلود به طرفداران هشدار داد که مراقب ادعاهای نشت داخلی اخیر منتشر شده باشند. به نظر می رسد دراکمن به طور غیرمستقیم به افشاگری اخیر در رابطه با تولید The Last of Us Part 3 بدون اشاره به آن اشاره می کند. در نتیجه، به نظر می رسد که دراکمن از این روش غیرمستقیم برای اعلام اینکه تمرکز فعلی Naughty Dog روی ساخت The Last of Us Part 3 نخواهد بود، استفاده می کند.

  عدم انتشار اپیزودیک شماره های بعدی Life is Strange در آینده

اثر هنری بازی چند نفره The Last of Us

اگرچه دراکمن با این اعلامیه به شایعات اخیر پاسخ داد، اما به نظر نمی رسد که او ساخت دنباله ای برای سریال The Last of Us را انکار کند. در واقع، پیام او نشان می دهد که “بسیاری از” اطلاعات موجود در آخرین شایعات اشتباه است. با توجه به این مشکل نمی توان منکر ساخت نسخه سوم در آینده شد.

تصور عمومی بسیاری از طرفداران در ماه های اخیر این است که ابتدا بازی آنلاین جدید Last of Us منتشر می شود، سپس شاهد شروع سری جدید بازی های استودیو Naughty Dog خواهیم بود و شاید به بازی The Last of Us برسیم. قسمت سوم در پایان پیدایش 9. . البته، همه اینها حدس و گمان است، اما شایعات اخیر برخی از افراد را به این فکر واداشته است که Nutty Dog می خواهد ابتدا The Last of Us Part 3 را تمام کند و آن را بعد از The Last of Us Online ارسال کند.

چه جدیدترین شایعات درست باشند یا نه، بدون شک سال 2023 سال بزرگی برای سریال The Last of Us خواهد بود. سرانجام، اقتباس تلویزیونی جدید این مجموعه قرار است در تاریخ 15 ژانویه 2023 (25 دسامبر 1401) از شبکه HBO و HBO Max پخش شود. علاوه بر این، اخبار بیشتری در مورد بازی انبوه چند نفره این سری در سال جاری منتشر خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید