رونمایی Fate/Samurai Remnant برای پلی استیشن، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی

Kopi Tecmo با همکاری Sony Aniplex تریلر جدیدی از بازی اکشن نقش آفرینی Fate/Samurai Remnant منتشر کرده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که بازی جدیدی از سری در حال رشد Fate معرفی شده است. این بازی با نام Fate/Samurai Remnant شناخته می شود و توسط Koei Tecmo توسعه و منتشر شده است. در ادامه مطلب می توانید تریلر معرفی این بازی اکشن RPG را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

Type-Moon بر این پروژه نظارت خواهد کرد. Fate/Samurai Remnant در وب سایت Koi Tecmo به عنوان یک بازی نقش آفرینی اکشن ارائه شده است که در سال 2023 برای کاربران پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی در نقطه ای نامعلوم در دسترس قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید تریلر را تماشا کنید. در مورد بازی، اما انتظار نداشته باشید که گیم پلی بازی را در این ویدیو ببینید.

در حال حاضر نمی دانیم چه تاثیری را باید انتظار داشت. بازی Fate/Extella Link آخرین قسمت از سری Fate بود که برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد.این بازی هک اند اسلش به سبک Warriors بود که بسیار سرگرم کننده بود. امیدواریم که Koei Tecmo با آغوش کامل پذیرای طرفداران باشد و جزئیات و تریلرهای بیشتری از بازی Fate/Samurai Remnant RPG در آینده نزدیک به اشتراک بگذارد. KOEI TECMO در وب سایت رسمی خود تایید کرد که با تیم Aniplex سونی برای این محصول جدید کار می کند.

  Warzone 2 در پنج روز از 25 میلیون بازیکن گذشت

دیدگاهتان را بنویسید