قسمت جزیره از Resident Evil 4 Remake حذف نشد

سازندگان نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 تایید کرده اند که هر سه قسمت اصلی بازی شامل دهکده، قلعه و جزیره در این بازسازی حضور دارند.

کپکام تاکنون رویکردی بحث برانگیز برای بازسازی بازی های سری Resident Evil در پیش گرفته است و در هر نسخه جزئیات خاصی را نسبت به بازی اصلی تغییر می دهد که گاهی اوقات به مذاق طرفداران خوش نمی آید. به خصوص در مورد بازی Resident Evil 3 در سال 2020 که با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه نشد. حال برخی از مخاطبان نگران بودند که این روش در RE4 استفاده شود. اما به نظر می رسد که هیچ کدام از قسمت های اصلی بازی Resident Evil 4 اصلی نیستند در نسخه ریمیکس حذف نشده است.

تیم سازنده این بازی در مصاحبه اخیر خود با مجله EDGE تایید کرده اند که قسمت جزیره که در واقع آخرین قسمت جریان بازی است، در بازسازی Resident Evil 4 نیز وجود دارد. ظاهرا سازندگان نسخه بازسازی شده بازی در ابتدای مراحل تولید این پروژه سه قسمت اصلی داستان بازی شامل دهکده، قلعه و جزیره را بین اعضای تیم تقسیم کردند و هر کدام جداگانه روی آن کار کردند تا در نهایت کل بازی قرار گرفت. با هم و ویرایش نهایی انجام شد

نگاهی به بازسازی Resident Evil 4

جالب اینجاست که سازندگان بازی اعلام کرده اند که قسمت جزیره ای بازی محتوای بیشتری نسبت به نسخه اصلی برای بازیکنان خواهد داشت. با این حال، آنها از جزئیات بیشتر از آنجا خودداری می کنند. با توجه به تغییر قابل توجه سبک و سرعت گیم پلی در قسمت جزیره ای رزیدنت اویل 4 اصلی و واکنش های متفاوتی که از سوی طرفداران دریافت کرد، باید دید سازندگان بازی چگونه این بخش را در نسخه بازسازی شده طراحی خواهند کرد.

  علاقه شان اشمور به حضور در Quantum Break 2

Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با توجه به اینکه مراحل ساخت بازی به پایان رسیده است، انتظار داریم کپکام تا انتشار بازی جزئیات بیشتری را با طرفداران به اشتراک بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید