مبارزات و سیاه چال ها در اولین به روز رسانی بزرگ Cult of the Lamb بهبود یافته است

اولین به روز رسانی محتوای اصلی Cult of the Lamb ضربه سنگینی به سیستم مبارزه اضافه می کند و سیاهچال ها را ارتقا می دهد.

فیلم Cult of the Lamb استودیو Monsieur Munster که تابستان امسال منتشر شد، موفقیت آمیز بود و در عرض یک هفته میلیون ها فروخت. با این حال، از آن زمان تاکنون، تیم سازنده محتوای کمی برای بازی منتشر کرده است که یکی از آنها رویداد هالووین Blood Moon بود. استودیوی Massive Monster اکنون قصد دارد در سال 2023 یک به‌روزرسانی محتوای اصلی را برای Cult of the Lamb منتشر کند.

این به روز رسانی بر روی بهبود گیم پلی در نبردها و سیاه چال ها تمرکز خواهد کرد. Monsieur Monster حملات سنگین منحصر به فردی را برای هر سلاح با این به روز رسانی اضافه کرد. به عنوان مثال، یک ضربه سنگین شمشیر، دشمنان را عقب می اندازد، یا یک ضربه تبر سنگین آن را به سمت بازیکنان به عقب پرتاب می کند. همچنین، یک حمله خنجر سنگین، موجی از تیغه‌ها را از آسمان بر روی دشمنان می‌بارد و آنها را مجبور به عقب‌نشینی می‌کند.

راهنماهای بره تسخیر شده را در Cult of the Lamb دنبال کنید

از دیگر ویژگی های این آپدیت می توان به عمق، سطح دشواری، گزینه های دسترسی و بهبود کلی گیم پلی اشاره کرد. علاوه بر این، ظاهرا ویژگی های جدیدی برای باس های Cult of the Lamb اضافه خواهد شد و به گفته سازندگان، این ویژگی ها می تواند دلیل بسیار خوبی برای تمایل دوباره به مبارزه با باس ها باشد. این آپدیت هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و از آنجایی که محتوای زیادی دارد، توسعه دهندگان به زمان بیشتری برای توسعه آن نیاز دارند.

  خطر هک شدن کاربران macOS توسط برنامه Zoom

Cult of the Lamb هم اکنون برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S در دسترس است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید