نمایش تمام قربانیان سریال Scream در پوستر جدید فیلم ترسناک Scream VI

به مناسبت سال نو میلادی، پارامونت پیکچرز پوستری خلاقانه برای Scream VI منتشر کرده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که پارامونت پیکچرز پوستر تبلیغاتی بی نظیر Scream VI را برای سال جدید به اشتراک گذاشته است. این پوستر با ادای احترام به نقشه های متروی نیویورک، هر یک از قربانیان را در طول تاریخ سریال توصیف می کند.

در این پوستر هر ردیف نشان دهنده یکی از فیلم های Scream و هر ایستگاه نماینده یکی از شخصیت های کشته شده در آن فیلم است. پوستر جدید Killing Kirby Reed با RPG هایدن پنیتیر همچنین نشان می دهد که فریاد در قسمت ششم فیلم بازخواهد گشت.

پوستر خلاقانه Scream VI

در خلاصه داستان Scream VI آمده است: «پس از آخرین قتل‌های Ghostface در Scream 5، چهار بازمانده وودزبورو را ترک می‌کنند تا فصل جدیدی از زندگی خود را در نیویورک شروع کنند.» جیمز وندربیلتنویسنده مرد عنکبوتی شگفت انگیز و گای بیوسیکنویسنده مجموعه Castle Rock، فیلمنامه Scream 6 را نوشته است و کارگردانان Ready or Not متیو بتینلی-اولپین و تایلر ژیلت کارگردانی آن را بر عهده دارند. این فیلم در تاریخ 10 مارس اکران می شود.

ملیسا بارارابازیگر فیلم در ارتفاعات (در ارتفاعات) یاسمین ساوی براونبازیگر سریال The Leftovers میسون گودینگبازیگر فیلم “Booksmart” جنا اورتگاستاره سریال چهارشنبه هیدن پانتییر بازیگر سریال قهرمانان و کورتنی کاکس، بازیگر Friends یکی از بازیگرانی است که برای ایفای نقش در فیلم Scream VI بازخواهد گشت. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به جک قهرمان، هنری چرنی، لیانا لیبراتو، درموت مولرونی، دوین هرگز، تونی ریولوری و جاش سگرا نقل شده.

  در توضیح رده سنی بازی به خشونت در بازسازی Resident Evil 4 اشاره کرد

دیدگاهتان را بنویسید