پتی لوپین به سریال دیزنی پلاس Agatha: Coven of Chaos پیوست

پتی لوپین، ستاره موسیقی که دو بار برنده جایزه گرمی شده است، به سریال اسپین آف دیزنی پلاس Agatha: Coven of Chaos پیوست.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط خبرگزاری ددلاین، پتی لوپن که به عنوان یکی از بازیگران مشهور ژانر فیلم موزیکال شناخته می شود، اکنون در نقش شخصیتی ناشناخته که ظاهرا یک جادوگر خواهد بود، بازی می کند. کاترین هان سریال Agatha: Coven of Chaos Marvel ادامه دارد.

هنوز جزئیات زیادی از این سریال منتشر نشده است اما ظاهرا این پروژه که اسپین آف سریال WandaVision محسوب می شود در 9 قسمت ساخته می شود و در تاریخ نامشخصی در سال 2023 بر روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس قرار می گیرد. . جک شیفر که به عنوان شورانر و خالق سریال Wandavision نیز شناخته می شود، نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی این سریال 9 قسمتی را بر عهده خواهد داشت.

Captain Marvel، Black Widow و Olaf’s Frozen Adventure از دیگر آثار شیفر هستند. همچنین در ماه اکتبر اعلام شد که شفر سریال اسپین آف Vision Quest را با تمرکز بر تلاش های ویژن برای بازیابی حافظه و گذشته خود تولید خواهد کرد. پل بتانی و الیزابت اولسن آنها به دنیای سینمایی مارول بازخواهند گشت تا نقش خود را در این مجموعه بازی کنند.

agatha coven of chaos wandavision marvel spinoff سئو کول

اما کافیلد فورد در نقش سارا پروکتور/دوری جونز، جو لاکی، ارگانیک آن، ماریا دیزا، کلاه زاماتا و البته ابری پلازا دیگر بازیگران Agatha: Coven of Chaos نقش یک شرور ناشناس را بازی خواهند کرد.

نظر کاربران زومجی درباره آخرین اخبار سینما و تلویزیون چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

  مشخصات تبلت «Honor Pad V8 Pro» لو رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید