پربازدیدترین لپ تاپ های زومیت در سال 2022

در سال گذشته بسیاری از برندها لپ تاپ های جدیدی را برای پوشش انواع نیازها روانه بازار کرده اند. برخی از برندها به سنت های خود پایبند هستند و قدرتمندترین سخت افزار را برای ایجاد یک دستگاه قابل حمل برای گیمرهای حرفه ای ترکیب می کنند. تعدادی از برندهای دیگر بر روی نیازهای کاربر معمولی تمرکز کرده اند و تعدادی از برندها لپ تاپ هایی ساخته اند که از نظر طراحی حرفی برای گفتن دارند.

در حال حاضر، عمدتاً دو نوع لپ‌تاپ در بازار به فروش می‌رسد: لپ‌تاپ‌های ویندوزی تولید شده توسط شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، لنوو و ایسوس و لپ‌تاپ‌های مبتنی بر سیستم عامل macOS تولید شده توسط اپل. تعدادی از لپ تاپ های ویندوزی دارای طراحی قابل تبدیل هستند، به این معنی که می توان از آنها به عنوان تبلت نیز استفاده کرد.

ایرانی ها علاقه زیادی به لپ تاپ دارند اما قدرت خرید پایین خرید لپ تاپ جدید را بسیار سخت کرده است.

تعداد علاقه مندان به لپ تاپ در ایران بسیار زیاد است، اما شرایط بازار به حدی پیش رفته است که اکنون افراد کمی فرصت خرید لپ تاپ جدید را دارند. با این حال، اکثر لپ تاپ ها در بخش محصولات زومیت بسیار محبوب بودند. در قسمت محصولات به شما امکان دسترسی به مشخصات فنی، تصاویر و تمامی اطلاعات محصولات الکترونیکی از جمله لپ تاپ را داده ایم. مقایسه محصول به قسمت یکی دیگر از ویژگی های مفید محصولات زومیت است.

در سال 2022، پایگاه داده محصولات زومیت حاوی لپ‌تاپ‌های جدید بود. از محصولاتی مانند MacBook Air M2 و MacBook Pro M2 گرفته تا لپ‌تاپ‌های گیمینگ Asus و Lenovo. در این بین مخاطبان زومیت توجه بیشتری به یک سری لپ تاپ نشان دادند.

  لیست بهترین بازیکنان سال فیفا 23 اعلام شد

طبق آمار، لپ‌تاپ‌های اپل توانسته‌اند بیشترین جایگاه را در لیست ۱۰ لپ‌تاپ پربازدید سال ۲۰۲۲ در بخش محصولات زومیت به خود اختصاص دهند. اکثر لپ‌تاپ‌های محبوب زومیت توسط اپل تولید می‌شوند و این عدد به خوبی نشان می‌دهد که باارزش‌ترین برند جهان در ایران چقدر محبوب است، حتی در روزهایی که دستیابی به مک‌بوک‌ها بسیار سخت‌تر شده است.

اکثر برندها در طول زمان پیشرفت چشمگیری داشته اند و اگر امروز وارد بازار شوید، با چندین گزینه با کیفیت روبرو خواهید شد. یک لپ تاپ خوب علاوه بر ظاهر جذاب، تعادل خوبی بین توان پردازشی و مصرف انرژی ایجاد می کند. یکی از عواملی که به دیده شدن لپ تاپ های اپل کمک کرد، استفاده از پردازنده ای قدرتمند اما کم مصرف است. لپ‌تاپ‌های اپل در زمینه شارژ یکی از بهترین‌های بازار هستند.

در میان 10 لیست زومیت، نام محصولات لنوو و ایسوس نیز قابل مشاهده است. در زیر به پربازدیدترین لپ تاپ ها در قسمت محصولات زومیت می پردازیم.

10. Lenovo Legion 5

دیدگاهتان را بنویسید