Atlus Sega به معرفی چندین بازی اعلام نشده در سال 2023 اشاره کرد

Atlus در اعلامیه سال جدید میلادی به رونمایی چند بازی اعلام نشده در سال 2023 اشاره کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که Atlus، ناشر ژاپنی بازی های Persona و Shin Megami Tensai قصد دارد در سال 2023 چندین بازی معرفی نشده معرفی کند. به عنوان رسانه فامیتسو گزارش داد که سگا مالک تیم Atlus است وی در کارت تبریک سال نو به برخی از برنامه های آینده خود اشاره کرد.

Atlus در اعلامیه سال جدید خود نوشت: “از حمایت شما از نسخه بازسازی شده P4U2 در سال 2022، نسخه Nintendo Switch سیزدهمین دایره ماشین دفاعی، Soul Hackers 2 و Persona 5 The Royal بسیار سپاسگزاریم.” ما شروع می کنیم. 2023 با عرضه نسخه های بازسازی شده Persona 3 Portable و Persona 4 Golden و در حال آماده شدن برای معرفی چندین بازی معرفی نشده هستیم. لطفا صبر کنید.”

همانطور که توسط Persona Central اشاره شده است، Atlus بیانیه مشابهی را برای جشن سال نو 2019 و امسال برای معرفی عناوین بزرگی مانند Catherine Classic، Persona 5 Royal، Persona 5 Strikers و Tokyo Mirage Sessions منتشر کرد. پرداخت #FE Encore.

در جولای 2021 نائوتو هیراوکهالف، مدیرعامل Atlus طی مصاحبه ای مدعی شد که آنها 5 یا 6 پروژه در دست توسعه دارند و در صورت احتساب پروژه های تولید شده با همکاری سایر شرکت ها، این تعداد به حدود 10 بازی افزایش می یابد. شینیجیرو تاکادا همچنین اخیرا اعلام کرد که طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که محتوای جدیدی در جشن سی امین سالگرد سری بازی های Shin Megami Tensei در سال 2023 منتشر شود.

  زمان انتشار iOS 15.1 و iPad OS 15.1 اعلام شد

شینیجیرو تاکادا اظهار داشت: «مجموعه بازی‌های Shin Megami Tensei به لطف حمایت مستمر بسیاری از مردم، سی‌امین سالگرد خود را در اکتبر ۲۰۲۲ جشن گرفتند. Shin Megami Tensei V بیش از 1 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته است و نه تنها در ژاپن بلکه در سایر نقاط جهان نیز موفق شده است. امیدواریم در سال 2023 به مناسبت سی و یکمین سالگرد مجموعه، به نحوی قدر هواداران را بدانیم.”

دیدگاهتان را بنویسید